Baza pod cienie essence

Remonty tarasów od fachowców

Baza pod cienie essence

Dla wielu pań różne imprezy okolicznościowe to okazja do tego, aby pokazać się w nienagannym makijażu, który przetrwa całą noc. Pomóc w tym może baza pod cienie do powiek. 

Stosowanie bazy pod cienie essence

essence baza pod cienieNajwiększym problemem związanym z makijażem oczu jest to, że zazwyczaj nie jest on wystarczająco trwały. Żeby wyglądał dobrze, po paru godzinach wymaga poprawek. Wiele cieni do powiek ma skłonność do osypywania się na policzki, albo rolowania i zbierania w załamaniach powieki. Rozwiązaniem tych problemów jest essence baza pod cienie do powiek. Już niewielka ilość tego kosmetyku nałożona na powiekę przed pomalowaniem jej cieniami sprawia, że makijaż jest dużo bardziej trwały i może przetrwać nawet trudne warunki atmosferyczne jak upał czy deszcz. Co więcej taka baza doskonale wyrównuje koloryt skóry na powiekach, maskując drobne niedoskonałości jak np. pajączki. Pozwala też wygładzić zmarszczki i odtłuścić powiekę z nadmiaru sebum, dzięki czemu cień prezentuje się ładniej i ma głębszą barwę. Bazy pod cienie w większości sprzedawane są w niewielkich pojemniczkach, jednak jest to kosmetyk niezwykle wydajny i już niewielka jego ilość spełnia swoją funkcję. Bazę pod cienie do powiek na pewno warto zastosować w sytuacjach, kiedy zależy nam na utrzymaniu nienagannego makijażu oczu przez wiele godzin, np. podczas różnych imprez. Niektóre bazy mają w swoim składzie dodatkowo błyszczące drobinki, które pięknie rozświetlają okolice oczu i doskonale pasują do wieczorowego makijażu. Oczywiście bazę można stosować też na co dzień, ale wtedy lepiej wybrać wersję matową.

Baza pod cienie do powiek doskonale sprawdza się nie tylko na specjalne okazje, ale też na co dzień. Jeśli lubimy mocniej podkreślać oczy, warto mieć ją w swojej kosmetyczce.