zespół na wesele wrocław

Błędy przed ślubem

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych momentów w życiu większości z nas. Czekamy na niego przez wiele lat, wyobrażając sobie jak ma wyglądać. Aby w czasie realizacji przyjęcia weselnego i własnych marzeń, można uniknąć błędów, które zdarzają się przez przeoczenie czy niedopilnowanie. Warto kierować się kilkoma zasadami.

Zasada nadrzędna na weselu, przede wszystkim nie panikować.

zespół na wesele wrocławJak wiadomo dla panny młodej bardzo ważny w dniu wesela jest wygląd. Krój sukni musi się podobać i pasować do sylwetki, nie można jednak zapominać o wygodzie, w końcu młoda para będzie musiała przetańczyć całą noc. Jeżeli wymarzona suknia nie jest zbyt wygodna, być może warto poszukać podobnego modelu, który okaże się bardziej komfortowy. Ta sama zasada dotyczy obuwia. W czasie przyjęcia będziemy musieli dużo tańczyć i sporo chodzić, tak, więc warto dopilnować, żeby buty były wygodne i nie obcierały. Najlepiej kupić je wcześniej i pochodzić w nich przez kilka godzin, aby móc ewentualnie je wymienić na inne lub kupić nowe, gdy okaże się, że obcierają stopę lub mają za wysoki obcas. Aby przyjęcie było udane, należy odpowiednio wcześnie zatroszczyć się o weselne menu, nieświeże, mrożone jedzenie potrafi zepsuć całe przyjęcie. Podobnie zespół muzyczny, który ma kiepskiego wokalistę. Warto pomyśleć o rezerwacji dużo wcześniej, jeżeli decydujemy się na zespół na wesele Wrocław słynie z doskonałych cover bandów. Zespół muzyczny zatrudniony w ostatniej chwili nie jest najlepszym pomysłem, niestety będziemy musieli wybierać wtedy spośród gorszych kapel. W tym wypadku lepiej zdecydować się na DJ-a, który będzie nas po pierwsze kosztował mniej, po drugie da gwarancję, że goście będą dobrze się bawić.

Wśród błędów jakie popełniamy przed weselem, na pewno na uwagę zasługuje opalanie. Gdy przesadzimy z opalenizną niestety może to wyglądać komicznie i nienaturalnie. Nie warto również eksperymentować z zabiegami kosmetycznymi, których nigdy wcześniej nie wykonywaliśmy, jak wiadomo każda skóra może zareagować inaczej. Istotny jest również ślubny makijaż w tym wypadku na pewno warto zdecydować się na makijaż próbny, nie powinniśmy ufać kosmetyczne w 100%, chyba że jest sprawdzona i już nas malowała na inne okazje.

Przygotowania najlepiej poczynić dużo wcześniej, aby w dniu ślubu i wesela nie było żadnych niespodzianek. Pamiętajmy o tym, żeby wszystko kilkukrotnie potwierdzać, aby nabrać pewności, że się o nas pamięta.

Wpis powstał dzięki uprzejmości zespołu Mariachi – zespół na wesele Wrocław