Byłem grafikiem i zrobiłem stronę z ogrodzeniami kutymi

Remonty tarasów od fachowców

ogrodzenia kute

Byłem grafikiem i zrobiłem stronę z ogrodzeniami kutymi

Już jako dziecko miałem talent artystyczny. Większość czasu rysowałem i projektowałem nowe rzeczy. Tak naprawdę moją kreatywność po raz pierwszy zauważyła nauczycielka w gimnazjum. Wymagała ode mnie więcej niż od innych.

Ogrodzenia kute stały się moją codziennością

ogrodzenia kuteWtedy na to narzekałem, jednak to ona przyczyniła się do wyboru mojego przyszłego zawodu. Postanowiłem zostać grafikiem. Ukończyłem swoją naukę na dobrej uczelni. Po odebraniu dyplomy musiałem poszukać pracy. Pewna w firma z Warszawy od razu mnie zatrudniła. Musiałem tylko pokazać im swoje przykładowe prace. Stwierdzili, że poszukują kogoś takiego jak ja. Najtrudniejszym zadaniem było dla mnie tworzenie stron internetowych o dziwnych tematach. Pewnego dnia zadzwonił do mnie klient, który był właścicielem dużego sklepu i sprzedawał głównie ogrodzenia oraz inne elementy do domów. Nigdy nie czułem się dobrze w takiej tematyce, jednak postanowiłem przyjąć wyzwanie. Miałem przed sobą trochę pracy. Taka witryna była często bardzo pracochłonna i wymagała sporych umiejętności. Musiałem stworzyć portal, w którym każdy będzie mógł dodawać ogłoszenia, wymieniać się swoim zdaniem oraz oceniać przedmioty. Ogrodzenia kute, dachówki czy słupy stały się moją codziennością przez kilka dni. Intensywnie próbowałem stworzyć coś innowacyjnego. Po wykonaniu zadania pokazałem wszystko klientowi. On chciał abym dodatkowo pokazał jego ofertę i ładnie opisał bramy garażowe. To wiązało się z dodatkowymi kosztami, ponieważ moim zadaniem nie była reklama.

Jednak na polecenie stworzyłem rysunek takich przedmiotów. Potem opracowałem go w specjalnym programie komputerowym i zamieściłem. Gdy myślałem, że prawie skończyłem musiałem umieścić także balustrady. Nie wiedziałem jak je wykreować.