Córka koleżanki ma robiony zabieg

Moja dobra koleżanka ma dużą rodzinę. To znaczy ma pięcioro dzieci za co ją podziwiam. Ona nad tymi wszystkimi dziećmi potrafi świetnie zapanować. Ogólnie uważam, że oni są przykładem świetnie zorganizowanej rodziny.

Szybkie i bezbolesne leczenie przepukliny

szybkie leczenie przepukliny pachwinowej u dzieciJa mam jedno dziecko i czasem mam problemy organizacyjne. Wtedy też gdy zaczynam już narzekać przypomina mi się moja koleżanka, która jakoś to wszystko potrafi świetnie zrobić. Jednak ostatnio miał problem ze swoją najmłodszą córeczką. Okazało się bowiem, że ma chorą przepuklinę i że trzeba będzie leczyć ją operacyjnie. No bo niestety inaczej się nie da. Jej jednak ze względu na ilość dzieci ciężko jest wyjść z domu. A co dopiero opuścić dom na kilka dni. Jednak po wizycie u chirurga dziecięcego okazało się, że leczenie przepukliny jest dosyć szybkie. Takie szybkie leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci jest możliwe w jednym z ośrodków. Koleżanka pojechała tam z córką i praktycznie od razu się nią zajęli. Okazuje się, że nie jest to rozległy zabieg chirurgiczny. Jest to zabieg z użyciem laparoskopu czyli, że już następnego dnia będzie możliwy wypis dziewczynki do domu. To była bardzo dobra wiadomość. Po przygotowaniu do zabiegu zabrano dziewczynkę na blok. Koleżanka mogła z nią przebywać do momentu uśpienia jej. Także dziecko nie denerwowało się. Okazało się, że w tym ośrodku pracują wspaniali lekarze dziecięcy a także pielęgniarki, które na co dzień mają doświadczenie z takimi małymi pacjentami.

Zabieg nie trwał długo i krótko po nim dziewczynka się obudziła. Dostała środki przeciwbólowe  i niczego tak naprawdę nie czuła. Po tym jak spędziła jeden dzień w łóżku następnego dnia mogła opuścić szpital. Małe rany goiły się bardzo dobrze i szybko. Lekarz był z tego powodu zadowolony.