Dobra restauracja na trasie

Bardzo często w okresie wakacyjnym podróżowałam z moim tatą, który był zawodowym kierowcą. Sama kiedyś chciałabym jeździć zawodowo tak jak on. Dlatego, gdy tylko mogłam, wybierałam się z nim w różne podróże. I te dalsze i te bliższe. Opowiadał mi o trudach pracy kierowcy i o zasadach ruchu drogowego dla dużych samochodów. Bardzo mnie to interesowało.

Pyszne jedzenie w podróży

sprawdzona restauracja na trasie karpaczNajfajniejsze w podróży, oczywiście poza drogą i samą jazdą, jest spożywanie posiłków. Przyznam, że tutaj trzeba uważać, bo ciężko trafić na odpowiednią knajpkę ze świeżym jedzeniem. U nas nie ma już tego problemu, bo mamy jedną upatrzoną knajpkę. To sprawdzona restauracja na trasie karpacz, która jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Jak jestem głodna, to tylko spojrzę na mapę i odliczam sobie, ile kilometrów zostało jeszcze do tego naszego ulubionego zajazdu. Bardzo podobał mi się wystrój tej restauracji, bo była stylizowana na starą. W środku wszystko ładne i czyste, piękny zapach potraw, ładne łazienki z całą automatyką. I przede wszystkim jedzenie. Szeroki wachlarz przystawek, dań głównych i deserów. Było w czym wybierać, lista była bardzo długa. Ja z tatą, lubimy dobrze i dużo zjeść i tylko porcje w tej restauracji odpowiadały naszym potrzebom. Były tak duże, że zawsze nawet trochę nam zostawało i braliśmy sobie na wynos, żebyśmy mogli zjeść później, jak zgłodniejemy. Pełne talerze pysznego jedzenia, świetna atmosfera i miła obsługa. Nigdy jeszcze się nie zawiedliśmy, a jeździmy tam od kilku lat już.

Nawet, gdy nie jeździmy zawodowo, ale na przykład na wakacje, to tata tak dobiera drogę, żeby przejechać akurat obok tej restauracji. Gdy tylko możemy, to spożywamy tam posiłki. Nawet mama była zachwycona i mówiła,że faktycznie, jedzenie tam mają wyśmienite i się nie dziwi, że tam tak często zaglądamy.