Dobry i tani ośrodek nad morzem

Remonty tarasów od fachowców

Dobry i tani ośrodek nad morzem

Moja córka niedawno skończyła trzy lata. do tej pory nie wyjeżdżaliśmy z nią nigdzie na wakacje. Uważałam, że jest na to za mała. Jednak w tym roku podjęłam decyzje, że jest już na tyle duża, że możemy gdzieś pojechać. Trochę czasu zastanawiałam się nad tym czy lepiej pojechać nad morze, czy może w góry.

Idealny pobyt nad morzem z dzieckiem

domki sarbinowo ku słońcuDoszłam jednak do wniosku, że moja córka na pewno będzie zachwycona, gdy zobaczy plażę. Ona uwielbia bawić się w piaskownicy i budować domki. A nad morzem miałaby świetną ku temu okazję. Czytałam wiele informacji o tym jakie miejsce konkretnie wybrać. Nie chciałam żeby było tam zbyt dużo osób i duży ścisk. Dowiedziałam się, że domki sarbinowo ku słońcu są jednymi z lepszych. Wiele osób polecało to miejsce. Podobno warunki noclegowe są bardzo dobre, do tego jest blisko do morza. Dowiedziałam się, że cena za dobę też nie jest droga. Gdy z mężem obejrzeliśmy ten ośrodek w internecie byliśmy zachwyceni. Wszystko nam się bardzo spodobało. Zdecydowaliśmy się więc zarezerwować wyjazd na prawie dwa tygodnie. Uważam, że jest to bowiem minimalny czas do tego, żeby odpocząć. Nie mogliśmy doczekać się tego wyjazdu. Gdy w końcu nadszedł ten czas i byliśmy już w końcu w Sarbinowie nie mogliśmy uwierzyć w to, że za tak niską cenę będziemy w tak fantastycznym miejscu. Córka oczywiście była zachwycona. Jeszcze tego samego dnia wybraliśmy się na plażę. Przez praktycznie cały nasz pobyt mieliśmy słońce.

Codziennie korzystaliśmy więc z tego. Córka bawiła się na plaży, a my korzystaliśmy ze słońca. Ja nawet nie przypuszczałam, że może być tak fajnie. Warunki noclegowe były tak dobre, że nie pamiętam kiedy tak się wysypiałam. Już teraz planujemy z mężem następne wakacje i na pewno wrócimy w to samo miejsce.