Fotel komputerowy do gier

Remonty tarasów od fachowców

Fotel komputerowy do gier

 

Od początku mojej kariery gamera, największą niedogodnością nie była konieczność ciągłego ulepszania sprzętu, czy zakupu coraz to nowszych urządzeń peryferyjnych. W moim przypadku, podobnie jak w przypadku wielu kolegów z sieci, największym utrudnieniem był brak porządnego fotela, na którym można byłoby wygodnie grać nawet i po kilka godzin.

Fotel dla zapalonego gracza

fotele do graniaWieczorne rozgrywki, trwające po kilka godzin potrafiły naprawdę męczyć, czasem bardziej niż faktyczny wysiłek fizyczny czy trening na siłowni. Zwykłe fotele do komputerów były dobre do siedzenia na nich przez krótką chwilę, aczkolwiek do długich sesji internetowych były zwyczajnie niewygodne. Niejeden raz, wstając z fotela czułem się niczym po całym dniu pracy na budowie, i w końcu zacząłem męczyć się na tyle, że postanowiłem wreszcie sprawić sobie porządny fotel gamingowy. Wiele sklepów i sieci miało w ofercie fotele do grania w najróżniejszych odmianach od dziesiątek producentów, jednak zależało mi na jak najwyższym poziomie wygody i wytrzymałości, więc wybrałem model producenta zajmującego się głównie urządzeniami peryferyjnymi dla graczy. Fotel ten miał futurystyczny wygląd, żywcem wyjęty z filmu science-fiction, z neonowymi zielonymi akcentami i syntetycznym materiałem który mógłby pasować do niejednego filmu właśnie. Był on bardzo wygodny, gdyż wypełnienie świetnie dopasowywało się do wymiarów siedzącego.

Regulowane oparcie można było dopasować tak, by siedzenie na nim podczas długich rozgrywek było jak najwygodniejsze. Standardowa regulacja wysokości siedzenia była niemal podstawowym elementem, aczkolwiek możliwość ustawiania lub całkowitego złożenia zagłówka okazywała się równie przydatna. Fotel ten był idealny na długie posiedzenia przy komputerze.