Gdzie w Szczecinie są firmy z plisami?

Remonty tarasów od fachowców

Gdzie w Szczecinie są firmy z plisami?

Całe swoje dotychczasowe życie mieszkałam na wsi. Gdy przeprowadziłam się do miasta, do wielu rzeczy nie mogłam się przyzwyczaić. Było mi trudno, ale plusy tej przeprowadzki były nie do zmierzenia. Wynajęłam małe mieszkanie, blisko pracy, i wszystko byłoby cudownie, gdyby nie ta mała przestrzeń…

Zalety montażu plis okiennych

plisy szczecinI nie chodzi mi o przestrzeń w domu, ale koło niego; a dokładniej o sąsiadów. Mieszkanie było na parterze, a okna na wysokości ich głów. Brak intymności mniej dobijał. Gdzieś przeczytałam o plisach – może one byłyby rozwiązaniem? Mają znaczącą, a zarazem największą zaletę – mogłam zamontować je na oknach tak, by zasłaniały je od dołu. Uwielbiam światło i nie wyobrażam sobie przyciemniać okien roletami czy żaluzjami, ale sąsiedzi po prostu mi przeszkadzali. Poczytałam trochę o plisach i nabrałam nadziei, że są one wyjściem z mojej sytuacji. Do tego są ładne, wygodne – niestety trochę droższe od żaluzji. Jednak i tak musiałam ich montaż skonsultować z panią, od której wynajmowałam mieszkanie. Podczas naszej rozmowy, powiedziała, że możemy podzielić się kosztami po połowie. Musiałam jednak skonsultować z nią wybór plis, bo przecież nie zabiorę ich ze sobą z wynajętego mieszkania. Było mi to nawet na rękę. Poszukałam jeszcze tego samego wieczoru plisy szczecin i umówiłam się z panią od wynajmu na następny dzień. Razem poszłyśmy do sklepu i razem wybrałyśmy kolor, i rodzaj. Bardzo szybko zjawiono się w mieszkaniu na pomiar, a po montażu właścicielka mieszkania i ja byłyśmy bardzo zadowolone z efektów.

Rzadko się zdarza, by trafić w gust dwóch różnych osób. W tym przypadku naprawdę to się udało. I starszej pani, i mnie spodobała się biel, bo nie zabierała w ogóle świata. Może niepraktyczna, ale jaka śliczna! Ważne, że spełniała swą rolę i odgradzała mnie do nieproszonych gości. Nie sądziłam, że pójdzie jak z płatka.