Górska damka od krossa – lea r2

Remonty tarasów od fachowców

Górska damka od krossa – lea r2

Firma Kross, bardzo dobrze znana na rynku polskim ze swoich górskich rowerów, postanowiła ostatnio rozszerzyć zakres ofertowy i dopasować go do innej grupy docelowej – do kobiet. W swojej ofercie posiadają kilka modeli rowerów dopasowanych do rowerzystek i różnym stopniu zaawansowania.

Lea r2 dla średniozaawansowanych

kross lea r2Może do niedawna nie było to takie oczywiste, ale nie każdy posiadacz roweru górskiego skacze nim z dwumetrowych skał i przejeżdża przez błota i kałuże sięgające osi. Jest na przykład bardzo dużo kobiet, które lubią wybrać się na wycieczkę na łonie natury, ale bez ekstremalnych przeżyć po drodze. Do tej właśnie grupy skierowany jest rower Kross lea r2. Jest to maszyna typu hardtail (posiada jedynie przedni amortyzator), z widelcem o skoku 75 mm, zapewniającym wygodę prowadzenia i pozwalającym na jeżdżenie po trasach znajdujących się poza wyznaczonymi ścieżkami rowerowymi. Lea r2 wyposażona jest w aluminiową ramę o geometrii dopasowanej do potrzeb kobiecych. Nawet długa przejażdżka na tym rowerze będzie przyjemnością. Zainstalowany został w nim 21-biegowy napęd – sprawia, że nawet podczas stromych podjazdów przełożenie pozwoli nam nie męczyć się i czerpać przyjemność z jazdy. Do tego wszystkiego zamontowano jeszcze hamulce typu v-brake, lżejsze i tańsze w konserwacji niż ich tarczowe odpowiedniki. Kross lea r2 produkowany jest w trzech wariantach wielkościowych – 15″, 17″ oraz 19″ co sprawia, że każda kobieta może dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar. Co do koloru, lea dostępna jest w wariancie szaro-błękitnym, bardzo dobrze podkreślającym kobiecość tego modelu.

Lea jest kolejną udaną propozycją od firmy Kross. Rowerzystki wreszcie mają możliwość doboru takiego roweru, jaki odpowiada ich potrzebom. Miejmy nadzieję, że zakres wyboru jeszcze się powiększy i już w krótce na rynku dostępny będzie wachlarz rowerów dla kobiet tak szeroki, jak dla mężczyzn.