Inowrocław drugim Ciechocinkiem

Remonty tarasów od fachowców

Inowrocław drugim Ciechocinkiem

Ciechocinek jest jedną z najbardziej popularnych miejscowości zdrowotno–wypoczynkowych w Polsce. Znane na całą Polskę tężnie (a nawet rozsławione poza granicami Polski) i ich właściwości lecznicze są niezwykłą atrakcją oraz magnesem dla poszukujących zdrowia lub rozrywki osób starszych.

Inowrocław – czy wciąż znajdziemy tam tanie noclegi?

noclegPowoli coraz bardziej znanym miastem, posiadającym tężnie oraz wszelkie warunki aby stać się drugą stolicą uzdrowiskową Polski jest Inowrocław. To właśnie w Inowrocławiu znajdują się największe w Polsce tężnie (o czym zapewne wielu z was nie wiedziało) oraz miasto zadbało o przygotowanie dla wszystkich chętnych bazy noclegowej. Często możemy spotkać też takie miejsca jak luksusowe noclegi Inowrocław, z racji swojej rosnącej popularności ma ich coraz więcej.  Pojawienie się ośrodków oferujących noclegi (także tzw ,,tanie noclegi”) co najlepiej dowodzi tego, iż miasto to staje się coraz bardziej atrakcyjne dla osób, które nie mają ochoty przepychać się w przepełnionym przez cały rok Ciechocinkiem. Jak przyznaje jedna z właścicielek pensjonatu, w którym często zatrzymują się osoby starsze korzystające z dobrodziejstw Inowrocławia, miasto to powoli stara się dogonić Ciechocinek. Tężnie już są a od kilku lat sukcesywnie powiększa się baza noclegowa w której każdy znajdzie coś dla siebie: od tanich noclegów po kilku gwiazdkowe spa.

Zapewne minie jeszcze kilka lat zanim Inowrocław zdobędzie taką sławę jaką cieszy się Ciechocinek (tym bardziej, że Ciechocinek cały czas walczy aby być największym i najlepszym miastem uzdrowiskowym w Polsce), jednakże patrząc na starania i determinację miasta może się to udać.