Jak najlepiej spakować przesyłkę?

Razem z przyjaciółką  Renią założyłyśmy sklep internetowy z ekologicznymi, naturalnymi produktami. Sprzedajemy głównie przedmioty do domu, dekoracji z naturalnego drewna, bambusa, morskiej trawy. Największą popularnością cieszą się ekologiczne sojowe świece, lampiony z bambusa, naturalne mydła, drewniane akcesoria do kuchni.

Wysyłka naszych produktów w nacinanym papierze

Papier nacinany do pakowaniaZ miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej klientów. Kupują przeważnie szklane ekologiczne świece i lampiony. Mamy bardzo duży wybór ekologicznych świec w różnych opakowaniach, kształtach i zapachach. Żeby nasze przesyłki dotarły niezniszczone do klienta kupiłyśmy papier nacinany do pakowania. Papier okazał się rewelacyjny. Służy on do zabezpieczania przedmiotów podczas wysyłki i transportu, z powodzeniem debiutuje jako ekologiczny i elegancki zamiennik popularnej folii bąbelkowej.  Papier naprawdę zabezpieczał przedmioty, które wysyłałyśmy do naszych klientów. Klienci byli bardzo usatysfakcjonowani z otrzymanych przesyłek zapakowanych w ekologiczny papier. Papier poza właściwościami zabezpieczającymi bardzo ładnie wyglądał i dobrze się prezentował. Byłam zaskoczona bo papier po rozciągnięciu niemalże dwukrotnie zwiększył swoją długość oraz objętość, tworząc strukturę przypominającą właśnie plaster miodu. To było niesamowite i rewelacyjne. Bardzo łatwo owijało się nim różne przedmioty, niezależnie od kształtu.

Moim zdaniem papier nacinany wkracza pewnym krokiem na nasz rynek opakowań. Występuje też pod nazwą: papier o strukturze plastra miodu lub  papier wrap. Polecam go wszystkim, którzy maja coś do wysłania. Sprawdza się w pakowaniu każdej przesyłki. Jest ekologiczny, funkcjonalny, elegancki. Można nim owijać kosmetyki, świeczki, wiele innych przedmiotów.