Jak odniosłem sukces z motoreduktorem walcowym

Remonty tarasów od fachowców

motoreduktor

Jak odniosłem sukces z motoreduktorem walcowym

Jestem pewien, że historii o drodze do sukcesu jest w internecie multum. Nie tylko zresztą w internecie. Wystarczy złapać pierwszą lepszą książkę motywacyjną, czy też biznesową i znajdziemy mnóstwo przykładów. I bardzo dobrze – ludzi sukcesu powinno stawiać się za wzór innym.

Motoreduktor walcowy może przyczynić się do sukcesu

motoreduktorJa nie chcę wcale stawiać się na piedestale, a jedynie skromnie wspomnieć o jednej bardzo istotnej rzeczy w budowaniu swojego sukcesu. Nie nazwałbym tego poradą mędrca – zwłaszcza że to rynek boleśnie nauczył mnie tej lekcji – trzy razy doprowadzając na skraj bankructwa zanim odkryłem przyczynę moich kłopotów. A zatem jaka jest moja lekcja? Należy uważnie śledzić trendy na rynku i nie ograniczać się tylko konkretnym, stałym asortymentem. Ja przeszedłem długą drogę, by odkryć, że to właśnie urządzenia i części wykorzystywane w automatyce przemysłowej są strzałem w dziesiątkę! Czy pojawiają się jakieś konkrety? Myślę, że za swoje flagowe produkty wskazałbym motoreduktory walcowe. Urządzenia te wykorzystywane są w tak wielu dziedzinach, że rynek zbytu na nie jest po prostu potężny. Najlepszy motoreduktor walcowy był produktem, który podsunął mi przyjaciel i zaproponował, żebym spróbował sprzedawać. Dobra kampania marketingowa była kluczem do mojego odbicia się od dna.

Już po miesiącu wprowadzaliśmy do oferty motoreduktor ślimakowy, a ja, wraz z analitykami z działu zakupów mojej firmy gorączkowo przeglądaliśmy oferty producentów i dostawców w poszukiwaniu innych produktów o ogromnym potencjale sprzedażowym. Pamiętajcie zatem – dobrze przemyślcie co sprzedawać – analiza rynku jest niezbędna!