Jak wywołać zdjęcie z instagrama?

Remonty tarasów od fachowców

Jak wywołać zdjęcie z instagrama?

Jakiś czas temu zauważyłam, że wywoływanie zdjęć stało się znowu modne. Tym razem jednak zdjęcia nie kończyły zakurzone w albumie, lecz miały za zadanie nie tylko być formą pamiątki, a dekoracji. Sposób dekorowania zdjęciami pokoju bardzo przypadł mi do gustu.

Możliwość wywołania zdjęcia w formacie kwadratowym

wywoływanie zdjęć kwadratowychKiedy planowałam małe przemeblowanie w swoim pokoju, zaczęłam szukać inspiracji w internecie oraz w gazetach. Wówczas zauważyłam, że wiele osób decyduje się na wywołanie swoich zdjęć oraz zawieszenie ich w ciekawy sposób na ścianie, tak by jednocześnie stanowiły doskonałą pamiątkę, jak i fantastyczny dodatek dopełniający dane pomieszczenie. Zaczęłam zatem szukać strony na której i ja mogłabym wywołać swoje zdjęcia. Bardzo ucieszyłam się, kiedy zobaczyłam opcję pozwalającą na wywoływanie zdjęć kwadratowych. Na moich portalach społecznościowych, w tym głównie na instagramie, mam naprawdę mnóstwo fantastycznych zdjęć, które niestety giną w tłoku innych, codziennych fotografii, jakie zamieszczam w tym serwisie. Postanowiłam zatem, że najlepsze z nich zapiszę sobie na dysku oraz wywołam. Okazało się jednak, że wcale nie muszę tego robić, albowiem strona na której istniała możliwość wywołania zdjęć w kwadratowym formacie, oferowała bezpośrednie połączenie się z własnym instagramem, co mnie naprawdę bardzo ucieszyło. Kiedy po krótkim czasie wywołane zdjęcia do mnie dotarły, byłam wniebowzięta. Ich jakość była naprawdę fenomenalna i pomimo większego formatu w ogóle na niej nie straciły, a wywołane zdjęcia wyglądały o niebo lepiej niż na telefonie! Były doskonale nasycone, lecz nie przejaskrawione, a ich kontrast był dosłownie perfekcyjny. 

Możliwość wywoływania zdjęć w taki sposób okazała się świetną alternatywą dla mnie, ponieważ zachwycona wywołanymi fotografiami już miałam kupować polaroida, który nie tylko sam w sobie jest drogi, ale również wkłady do niego. Tymczasem, dosłownie za gorsze, mogę wywoływać swoje fotografie skąd chcę i to bardzo szybko i w rewelacyjnej jakości!