Zagęszczanie rzęs, przedłużanie rzęs

Jakie zabiegi upiększania rzęs są najpopularniejsze

Każda kobieta bez względu na wiek chce być piękna i czuć się atrakcyjnie. Bardzo często naturalne piękno nie wystarczy i trzeba je podkreślać dzięki wynalazkom gabinetów estetycznych, SPA, salonów piękna czy fryzjerskich. Niejeden kobiecy atut przyciąga zainteresowanie i zachwyt płci przeciwnej, jednak nic nie elektryzuje tak jak odpowiednie spojrzenie.

Na czym polega stylizacja rzęs?

Zagęszczanie rzęs, przedłużanie rzęsOdpowiednia stylizacja rzęs poprzez ich przedłużanie i zagęszczanie sprawi, że Twoje oczy będą podkreślone, a spojrzenie niezwykle seksowne. Taka forma makijażu ma wiele zalet. Przede wszystkim jest odpowiednia na każdą okazję, z przedłużania i zagęszczania rzęs skorzysta nauczyciela szkolna, sekretarka, ekspedientka w sklepie czy wysoko postawiona pani polityk czy urzędnik. Estetyczne i zadbane rzęsy to także modny dodatek do wyjściowej stylizacji. Stylowa kobieta która odwiedzi salon kosmetyczny i skorzysta z przedłużanie rzęs, ma pewność, że jej oczy będą wyglądać atrakcyjniej dzięki czemu sama patrząc w lustro spojrzy na siebie z uśmiechem. Istnieją dwie metody stylizacji rzęs. Pierwsza z nich – metoda 1 do 1 polega na przyklejaniu jednej rzęsy syntetycznej do pojedynczej rzęsy naturalnej. Takie sztuczne rzęsy zazwyczaj zrobione są z materiałów syntetyczno – jedwabnych. Przykleja się je specjalnym do tego celu klejem do rzęs przy pomocy precyzyjnych szczypczyków. Natomiast metoda 2 do 1, jak sama nazwa wskazuje polega na przyklejeniu do pojedynczej rzęsy naturalnej dwóch rzęs „sztucznych”. W tej metodzie zazwyczaj używa się nieco innego, bardziej naturalnego materiału – futra norek.

Takie rzęsy są nawet lżejsze od tych naturalnych, dlatego możemy przykleić dwie lub nawet 3 sztuki na jedną naturalną. W efekcie rzęsy są nie tylko dłuższe ale także o wiele bardziej gęste i wyraźne.