Kozaki za kolano hitem zimy

Remonty tarasów od fachowców

Kozaki za kolano hitem zimy

Od zawsze interesowała mnie moda. Zawsze dopierałam swój ubiór i obuwie tak żeby do siebie pasowały. Nie wiem po kim to mam, ale fascynowało mnie to jak można łączyć ze sobą kolory i różne dodatki. Bardzo też lubiłam fotografie, dlatego bardzo często zestawienie ubioru łączyłam z drugą pasją, czyli fotografią.

Eleganckie kozaki, każdy takie chciał

kozaki za kolanoDo sesji zawsze wybierałam coś ekstra, coś co inni mogli podziwiać a jednocześnie nie było w zasięgu ręki dla każdej osoby. Chyba każdy tak ma, że lubi być podziwiani, lubi być w centrum uwagi. Mój ostatni zakup który postanowiłam wykorzystać do sesji, to kozaki za kolano. Nie wiem czy kiedyś ktoś miał tak, że upatrzył sobie daną rzecz i przymierzał się do jej kupna kilka, kilkanaście razy. Tak własnie było z tymi kozakami. Bardzo długo miałam je w głowie, były cudowne, przepiękne, jednak zastanawiałam się czy oprócz tego, że ubiorę je raz na sesje to wykorzystam je jeszcze jakoś inaczej. I okazało się tak, zastosowań znalazłam kilka, dlatego że kozaki te okazały się niesamowicie również wygodne. Idealne na zime, bo zakrywały większą część nogi, dlatego było mi w nich ciepło, świetnie prezentują się do spódniczek, na imprezę, czy po prostu niedzielny obiad bądź romatyczną kolację tylko we dwoje. Przede wszystkim zwracają na siebie uwagę, a jak już wcześniej wspominałam bardzo lubię być w centrum uwagi. Wybrałam kolor szary, ponieważ pasuję do większości moich ubrań oraz torebek. Cena jaką zapłaciłam, to tak naprawdę grosze w porównaniu do tego jak są wygodne, z jakiego materiału wykonane i jak pięknie leżą na mojej nodze.

Zdecydowanie to był najlepszy zakup tego sezonu i już kusi mnie żeby dokupić sobie jeszcze jedną parę, tylko w innym kolorze. Kozaki za kolano to hit tej zimy, dlatego każda kobieta powinna mieć obuwie tego typu w swojej szafie.