Kupno biustonosza w dużym rozmiarze

Remonty tarasów od fachowców

Kupno biustonosza w dużym rozmiarze

Mama bardzo nietypową sylwetkę. Jestem ogólnie bardzo drobna a do tego mam dosyć duży biust. W pewnym momencie życia był to nawet mój dość duży kompleks. Zawsze miałam też problem z zakupem dla siebie biustonoszy.

Sklep z bielizną w dużych rozmiarach

duże rozmiary biustonoszyPo prostu nie mogłam dostać dla siebie odpowiedniego rozmiaru. Bo miseczka była duża a pod biustem miałam mały obwód. Najczęściej jest tak, że jeśli już jest duża miseczka to także obwód pod biustem jest spory. Jednak znalazłam w końcu dobry sklep gdzie były właśnie duże rozmiary biustonoszy dla mnie. Gdy odkryłam ten sklep od razu zrobiłam w nim spore zakupy. Bałam się bowiem, że może tak się stać, że za jakiś czas sklep ten zostanie zamknięty. Jednak na moje szczęście tak się nie stało i sklep ten cieszy się sporą popularnością. A biustonosze tam są bardzo ładne. No według mnie są to najładniejsze biustonosze jakie do tej pory widziałam. do tej pory zresztą gdy już jakimś cudem dostałam stanik w swoim rozmiarze to brałam taki jaki był. a teraz pierwszy raz w życiu miałam taki spory wybór. Jeszcze do tego pani, która sprzedaje w tym sklepie jest bardzo sympatyczna. Ma podobny problem z biustem jak ja i pewnie dlatego też tak dobrze mnie rozumie. Staniki kupione w tym sklepie są też dobre jakościowo. Już nawet po tym jak się dotknie ten materiał to czuć od razu, że jest to stanik zrobiony z najwyższej jakości materiałów. Ostatnio miałam urodziny i mama jak zwykle nie wiedziała co ma mi kupić.

Powiedziałam jej, że jeśli chce to pójdziemy do tego sklepu z bielizną i ja tam sobie coś wybiorę a ona zapłaci. Mamie bardzo spodobał się ten pomysł i tak zrobiłyśmy. Mamie także bardzo spodobał się ten sklep. sama dla siebie przy okazji też zrobiła tam zakupy a nawet poleciła go jeszcze swoim koleżanką, które też noszą duże rozmiary.