Lepsze wyniki po szkoleniu handlowym

Remonty tarasów od fachowców

Lepsze wyniki po szkoleniu handlowym

Zaraz po studiach szukałem zatrudnienia. Nie było wcale to łatwe, ponieważ nie posiadałem żadnego doświadczenia zawodowego. Tak naprawdę na niczym się nie znałem i już powoli traciłem nadzieję na znalezienie pracy. Dostałem jednak szansę i zamierzałem ją wykorzystać.

Efekty w pracy po odbyciu szkolenia handlowego

szkolenia handlowePracowałem w dziale handlowym i byłem doradcą telefonicznym klienta strategicznego. Do moich zadań należało nie tylko utrzymanie aktualnych klientów firmy, ale również pozyskiwanie nowych. Początkowo przeszedłem szkolenie, ale nie do końca byłem zadowolony z efektów mojej pracy, ponieważ nie szło mi tak, jak bym chciał. Postanowiłem zrobić coś w tej sprawie i poszukać, czy dostępne były jakieś szkolenia handlowe, które prowadzone były w weekend. Kierownikowi nic nie powiedziałem, bo chciałem załatwić wszystko na własną rękę. Znalazłem idealne dla mnie szkolenie, które na dodatek odbywało się w najbliższy weekend i się zapisałem. W sobotę o ósmej rano przybyłem na miejsce, w którym odbywało się szkolenie. Prowadził je człowiek, który odnosił same sukcesy w handlu i przedstawił wszystkie zalety i mocne strony, które powinien mieć skuteczny handlowiec. Wszystkiego słuchałem z ogromną uwagą i zacząłem rozumieć, gdzie do tej pory popełniałem błąd. W poniedziałek przyszedłem do pracy z zupełnie innym nastawieniem. Wiedziałem, że po szkoleniu handlowym, które odbyłem będę miał jeszcze lepsze wyniki. Faktycznie moja praca zaczęła przynosić efekty i byłem zadowolony.

W miesiącu listopadzie osiągnąłem najlepszy wynik sprzedażowy i dostałem pochwałę od samego prezesa. Praca w handlu podobała mi się coraz bardziej no i była dochodowa. Dzięki wykonywanym planom sprzedażowym zarabiałem co miesiąc ponad cztery tysiące złotych.