Lepsze wyniki po szkoleniu handlowym

Zaraz po studiach szukałem zatrudnienia. Nie było wcale to łatwe, ponieważ nie posiadałem żadnego doświadczenia zawodowego. Tak naprawdę na niczym się nie znałem i już powoli traciłem nadzieję na znalezienie pracy. Dostałem jednak szansę i zamierzałem ją wykorzystać.

Efekty w pracy po odbyciu szkolenia handlowego

szkolenia handlowePracowałem w dziale handlowym i byłem doradcą telefonicznym klienta strategicznego. Do moich zadań należało nie tylko utrzymanie aktualnych klientów firmy, ale również pozyskiwanie nowych. Początkowo przeszedłem szkolenie, ale nie do końca byłem zadowolony z efektów mojej pracy, ponieważ nie szło mi tak, jak bym chciał. Postanowiłem zrobić coś w tej sprawie i poszukać, czy dostępne były jakieś szkolenia handlowe, które prowadzone były w weekend. Kierownikowi nic nie powiedziałem, bo chciałem załatwić wszystko na własną rękę. Znalazłem idealne dla mnie szkolenie, które na dodatek odbywało się w najbliższy weekend i się zapisałem. W sobotę o ósmej rano przybyłem na miejsce, w którym odbywało się szkolenie. Prowadził je człowiek, który odnosił same sukcesy w handlu i przedstawił wszystkie zalety i mocne strony, które powinien mieć skuteczny handlowiec. Wszystkiego słuchałem z ogromną uwagą i zacząłem rozumieć, gdzie do tej pory popełniałem błąd. W poniedziałek przyszedłem do pracy z zupełnie innym nastawieniem. Wiedziałem, że po szkoleniu handlowym, które odbyłem będę miał jeszcze lepsze wyniki. Faktycznie moja praca zaczęła przynosić efekty i byłem zadowolony.

W miesiącu listopadzie osiągnąłem najlepszy wynik sprzedażowy i dostałem pochwałę od samego prezesa. Praca w handlu podobała mi się coraz bardziej no i była dochodowa. Dzięki wykonywanym planom sprzedażowym zarabiałem co miesiąc ponad cztery tysiące złotych.