Miękkie kocyki minky dla dzieci

Remonty tarasów od fachowców

Miękkie kocyki minky dla dzieci

Dzieci uwielbiają miękkie rzeczy, przytulanki i kocyki, dlatego nie może ich zabraknąć w wyprawce dla bobasa. Zazwyczaj wystarczają dwa kocyki dla maluszka, jeden cieńszy na ciepłe dni, a drugi grubszy na chłodniejszą pogodę. Rozmiar takiego produktu powinien być dostosowany do wieku dziecka.

Z czego są uszyte kocyki minky?

kocyk minky dla dzieciIdealny kocyk powinien być bezpieczny dla naszego dziecka. Nie może zawierać sztucznych barwników, ostrych zakończeń, uszkodzeń, oraz musi być uszyty z miękkiego materiału. Dzieci maja bardzo wrażliwą skórę, dlatego szorstkie materiały mogłyby ja podrażnić i wywołać dyskomfort. Kocyk minky dla dzieci jest uszyty z lekkiej i organicznej bawełny, która doskonale utrzymuje temperaturę w zimie, a w lecie delikatnie chłodzi. Kocyk jest dwustronny i poza bawełną posiada miękki materiał poliestrowy, który jest bardzo miły w dotyki i nie wywołuje podrażnień ani alergii. W sklepach możemy dostać kilka modeli kocyków minky o rożnej grubości, ponieważ niektóre modele są ocieplane specjalnym wkładem piankowym, albo silikonowym. Ich grubość może sięgać nawet pięciu centymetrów i taki kocyk będzie idealny na zimowe spacery, kiedy temperatura przekracza minus pięć stopni Celsjusza. Cieńsze wersje sprawdzą się w upalne dni, kiedy maluszek potrzebuje jedynie delikatnego okrycia i osłony przed słońcem. Kocyki są bardzo lekkie i przewiewne, a utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste. Możemy je prać w pralce w temperaturze nawet do sześćdziesięciu stopni bez obawy o ich jakość.

Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić czy wybierany przez nas kocyk minky jest oryginalny, ponieważ tylko produkty pochodzące od sprawdzonego producenta posiadają odpowiednie certyfikaty i są bezpieczne dla naszego dziecka. Nie posiadają niebezpiecznych składników i nie są sztucznie barwione.