Moja firma – wykorzystanie oprogramowania

Remonty tarasów od fachowców

subiekt gt

Moja firma – wykorzystanie oprogramowania

Jakiś czas temu założyłem firmę. Początkowo jak można się doskonale domyślić, nie potrzeb żadnych pomocy w postaci software. Odrobina pomocy przy wykorzystaniu jakiś darmowych programów komputerowych, które pomagają nam w zarządzaniu towarem, usługami, ludźmi itp.

Subiekt gt to oprogramowanie, o którym należy pamiętać zakładając własną firmę

subiekt gtKażdy doskonale zna takie oprogramowanie, które może się nadawać do tego celu. Jednak po pewnym czasie, firma ta mi się trochę rozrosła. Miałem więc kilka możliwości – albo nie zatrudniać więcej ludzi i odmawiać coraz większej ilości zamówień, albo zacząć rozwijać naszą firmę. Postanowiłem, że drugi rozwiązanie będzie znacznie przyjemniejsze dla mnie, dla mojej firmy i dla moich pracowników. Z racji, że robiliśmy oprogramowania to mogłem zatrudniać więcej osób i pomyśleć czy subiekt gt byłby dobry dla mojej firmy. Ostatnimi czas robiłem duże oprogramowanie dla restauracji wraz z kilkoma ludźmi, za to drugi zespół miał za zadanie napisać oprogramowanie dla gastronomii. Grupa trzecia pisała wirtualny dziekanat na uczelnie wyższe, a czwarta grupa miała za zadanie napisać program dla hoteli. Sam jednak, z racji tego, że nie chciałem zajmować swoich ludzi, postanowiłem napisać jeden program do obsługi mojej firmy, który miał być oparty na programie enova365. Ten program napisałem, jednak stwierdziłem, że pisanie po godzinach tylko po to, żeby zaoszczędzić 200zł to głupota. Dlatego też program do zarządzania finansami taki jak rewizor gt postanowiłem kupić ze sklepu internetowego od razu z certyfikatem niemal dożywotnim. W pakiecie dostałem również dwie aktualizację – tzn. w chwili wyjścia dwóch kolejnych wersji będę mógł bezpłatnie zmienić oprogramowanie na nowsze. Jednak kolejne już będę musiał wykupować. Do pracy musiałem kupić jeszcze jeden program – może nie tyle musiałem co chciałem, dla ułatwienia zarządzania swoją firmą, swoim oczkiem w głowie. W tym momencie mogę sobie spokojnie powiększać moją firmę. Kolejne rozwiązania mogę wprowadzać już na bezpłatnej platformie do zarządzania choćby zdalnego mojej firmy. Jest wiele dystrybucji, które pozwalają nam na to, więc nie warto upierać się na te płatne.

Tym bardziej, że oprócz bardziej skomplikowanego działania i ustawiania to niczym się nie różni. A dla ludzi, którzy piszą programy to i coś takiego nie powinno być skomplikowane.