Moja matka powiększyła sobie usta

Moja matka to chyba przechodzi drugą młodość. Zaczęła się inaczej ubierać, dbać o siebie. Cieszyłam się z tego, ponieważ po śmierci ojca moja matka długo dochodziła do siebie. Ostatnio powiedziała, że jak się spotkamy to zaskoczy mnie swoim nowym image.

Estetycznie powiększone usta u mojej matki

powiększanie ust w KatowicachNie ukrywam, że byłam szalenie ciekawa co ona tym razem wymyśliła. Miała już odsysanie tłuszczu, obcięła i pofarbowała włosy oraz znacznie schudła. Nie miałam pojęcia co jeszcze mogła zrobić. Kiedy w końcu się spotkałyśmy to przyznam, że ledwo ją poznałam. Wyglądała bardzo elegancko i to była zupełnie inna kobieta. Zmianę zauważyłam od razu. Matka miała piękniejsze i pełne usta, które prezentowały się bosko ze szminką w kolorze głębokiej czerwieni. Od razu powiedziała, że zdecydowała się na powiększanie ust w Katowicach, ponieważ jej stylista zalecił jej ten zabieg. Teraz matka czuje się o niebo lepiej. Usta ma powiększone bardzo estetycznie i wygląda to naturalnie. Teraz to wygląda jakby miała dziesięć lat mniej! Byłam zachwycona jej nowym wyglądem i od razu zapytałam na czym polega powiększanie ust w Katowicach i czy jest to bolesne. Matka wszystko dokładnie mi opowiedziała. Może i ja też sobie zrobię taki zabieg? Usta mam wąskie i wyglądam przez to dość surowo. Matka od razu poleciła mi kosmetyczkę, która jej wykonała powiększanie ust w Katowicach i powiedziała, że chętnie ze mną pójdzie na wizytę. Muszę na ten temat jeszcze porozmawiać z Łukaszem, ponieważ wszystko w sumie z nim konsultuję.

Moja matka poznała jakiegoś faceta, który jest młodszy od niej o siedem lat. Różnica wieku jest niezauważalna, ponieważ moja matka wygląda dużo młodziej. Układa jej się nowy związek i jest bardzo szczęśliwa. Miło widzieć ją w takim stanie.