torby papierowe

Nowe gadżety w biurze czyli torby papierowe

Od prawie jedenastu lat prowadzę biuro rachunkowe. Nigdy nie miałam kłopotów z klientami, jestem przekonana, że moja potrafi mówić sama za siebie.

Torby papierowe nie muszą się sprawdzić

torby papieroweByć może na samym początku było tak, że musiałam nieco się rozreklamować, żeby trafić do szerszego grona zainteresowanych, ale tak naprawdę odkąd tylko pamiętam zawsze klienci znajdowali się sami. Marketing szeptany w zupełności wystarczał. Niestety od jakiegoś czasu zauważyłam, że nie przybywa mi nowych klientów. Dotąd narzekałam zawsze na nadmiar pracy a ostatnio jest z tym coraz gorzej. Pomyślałam więc, że nie warto czekać na ostatnią chwilę i już teraz zadbać o kolejnych zainteresowanych. Myślę o jakiejś formie reklamy. Wykupiłam kilka reklam w lokalnych gazetach i myślałam, że to wystarczy ale koleżanka zwróciła mi uwagę, że mało kto korzysta jeszcze z drukowanej prasy. Jej zdaniem przydałyby mi się torby reklamowe. Ja osobiście nie jestem przekonana do tego pomysły. Nie widzę, żadnego związku z branżą. Myślę nawet, że lepiej pasowałyby zwykłe wizytówki, długopisy czy nawet kalendarze ale nie torby papierowe. Koleżanka jednak zwróciła słuszną uwagę, że wszystkie moje pomysły są dobre do wręczenia kiedy już klient do mnie przyszedł a ja potrzebuje jakoś go do tego zachęcić. Z drugiej strony nie wiem jak miałabym rozprowadzić swoje torby w mieście Bydgoszcz.

Ostatecznie myślę, że zdecyduję się na wszystkie powyższe ale przede wszystkim zamierzam otworzyć stronę internetową. Faktycznie jest to obecnie najważniejsze źródło informacji dla absolutnie każdego.

Więcej o torbach na stronie torbydlafirm.pl – Bydgoszcz