Nowe łóżka ortopedyczne w szpitalu

Remonty tarasów od fachowców

Nowe łóżka ortopedyczne w szpitalu

 

Byłem ordynatorem na oddziale ortopedycznym w jednym z najlepszych szpitali w kraju. W moim zespole pracowali najlepsi specjaliści, którzy potrafili poskładać każdego pacjenta. Byłem ceniony i chętnie zapraszany na różne seminaria czy konferencje. Szpital jednak był dla mnie najważniejszy.

Oddział ortopedyczny z nowoczesnymi łóżkami dla pacjentów

łóżko ortopedyczneLubiłem pomagać ludziom i był to mój życiowy cel. Niestety, ale rok temu dostałem okrojony budżet dla swojego oddziału i nie mogłem wymienić łóżek w salach. W zasadzie, to każde łóżko ortopedyczne nadawało się do wymiany a w tym roku nie zamierzałem tego odpuścić. Już na początku stycznia złożyłem wniosek o nowe łóżka ortopedyczne do sal i nie ustępowałem. Dyrektor szpitala wyjaśniał mi, że ma ograniczone finanse, więc zaprosiłem go do oddziału ortopedycznego. Pokazałem każde łóżko, które było na oddziale, by dyrektor miał świadomość, jak nowe łóżka ortopedyczne były potrzebne. Po wizycie na moim oddziale dyrektor od razu złożył zamówienie na nowe łóżka ortopedyczne. Cieszyłem się, bo w ostatnim okresie trafiło na mój oddział wielu nowych pacjentów, którzy potrzebowali szczególnej opieki. Nowe łóżka ortopedyczne były koniecznym zakupem. Łóżka na oddział dotarły po tygodniu. Wszystkie stare od razu zostały przeniesione do magazynu. W końcu w moim oddziale były porządne i nowoczesne łóżka ortopedyczne. Pacjenci byli zadowoleni, bo sami odczuwali wcześniej brak komfortu. Wszystko udało się dobrze załatwić.

W późniejszym czasie jak potrzebny był mi jakikolwiek sprzęt, to dostawałem go bez problemu. Dyrektor szpitala doskonale wiedział, że prosiłem tylko o to, co było niezbędne i ufał mi całkowicie. Ludzie dzięki temu szybciej wracali do zdrowia a ja spełniałem swój obowiązek należycie.