Nowoczesny wygląd pokoju dzięki wspaniałym drzwiom

Zakup doskonałych drzwi nie zawsze może okazać się taki łatwy, jakby się z początku wydawało. Szczególnie, kiedy musimy je dopasować do wyglądu mieszkania, albo, co gorsza do rozmiaru miejsca w którym mają się one znajdować, który niestety nie zawsze jest uniwersalny.

Mój nowy pokój z doskonałymi drzwiami

białystok drzwiDotychczas mieszkałam ze swoją siostrą w jednym, ogromnym pokoju. Nie stanowiło to dla nas problemu dopóki nie zdałyśmy sobie sprawy, że pomimo tego, jak bardzo jesteśmy ze sobą zżyte, od czasu do czasu każda z nas potrzebuje po prostu pobyć w samotności. Rodzice zatem postanowili, że z jednego wielkiego pokoju zrobią dwa, mniejsze. Problem pojawił się wówczas, kiedy okazało się, że miejsce na drzwi jest nieco węższe, niż być powinno. Zakupione przez rodziców drzwi były po prostu za szerokie i nie mieściły się. Tata zatem postanowił odwiedzić Białystok drzwi jakie tam sprzedają są tak różnorodne, że był pewien w stu procentach, iż zdoła dopasować idealne drzwi do mojego pokoju. Kiedy tata wrócił do domu z nowymi drzwiami byłam naprawdę zdziwiona ich wyglądem. Pierwszy raz widziałam takie nowoczesne i wspaniałe drzwi! Okazało się, że są to drzwi składane, a zatem nawet w momencie, kiedy wnęka na szerokość jest zbyt mała, one i tak doskonale się wpasują. Teoretycznie powinny być całkowicie „wyprostowane” podczas, kiedy są zamknięte, jednak w przypadku węższej wnęki pozostawały nieco pofalowane. Muszę przyznać, że efekt ten wyglądał naprawdę świetnie i teoretycznie wada stała się zaletą!

Drzwi wyglądają naprawdę doskonale. Co więcej, dzięki nim pozbyłam się swojego uciążliwego dla innych domowników problemu, jakim było moje dotychczasowe strzelanie drzwiami. Nigdy bowiem nie miała wyczucia w tej kwestii. Drzwi składane oduczyły mnie tego problemu, ponieważ nie sposób nimi naturalnie „strzelić”. Są bardzo wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim ciche. Nie mają bowiem tendencji do skrzypienia, jak typowe drzwi.