Odnowa pomp wspomagania

Remonty tarasów od fachowców

Odnowa pomp wspomagania

Oczekiwałam na wyjazd służbowy. Mieliśmy wyjechać na jakieś konferencje kilkudniowe w celu zaprezentowania naszego nowego produktu. Pech chciał, że akurat wtedy zepsuło mi się auto. Nagle miałam problem ze skręceniem kół. Auto zaczęło wydawać dziwne odgłosy wycia i musiałam natychmiast coś z tym zrobić. Niezwłocznie postanowiłam podjechać do mechanika, bo nigdy nie wiadomo co to za usterka.

Naprawa pompy wspomagania

regeneracja pomp wspomagania warszawaDowiedziałam się od mechanika, że pompa wspomagania jest albo do wymiany, albo też można ją zregenerować. Nie miałam pojęcia do czego w ogóle taka pompa służy. Okazuje się, że dzięki niej łatwiej się nam skręca, nie wymaga to użycia takiej siły. Pompa może wyciec lub się zatrzeć. Sama nie wiedziałam, co dokładnie stało się u mnie, może wszystko na raz. Mechanik uznał, że regeneracja pomp wspomagania warszawa wystarczy, nie trzeba będzie jej wymieniać. Czasami warto się rozeznać  i wybrać do sprawdzonego specjalisty, ponieważ bywa, że więcej zapłacimy za regenerację niż całkowitą wymianę. Zależy to od stanu pompy i jej uszkodzenia. Bardzo szybko moja naprawa została wykonana. Postawiłam jednego dnia auto, a drugiego już mogłam je odebrać. Okazało się, że mechanik nie miał akurat żadnych innych aut do naprawienia. Regeneracja polegała na tym, że trzeba było zdemontować pasek i pompę po uprzednim odessaniu płynu ze zbiorniczka. Później oceniono, co się jeszcze nadaje do użytku, a co należy wymienić, na przykład łożysko, czy tuleję. Po tym, z powrotem można było zamontować pompę.

Byłam ciekawa, czy po takiej regeneracji, moje auto będzie w lepszym stanie i jak będzie mi się nim jeździło. Okazało się, że o wiele łatwiej mi się skręca. Przychodziło mi to z ogromną lekkością, jak nigdy dotąd. Mogłam więc w spokoju o stan auta wyjechać w mój wyjazd służbowy. Dobrze, że udało się zdążyć z naprawą i nie musiałam jechać czyimś autem.