Ogród w domu opieki

Remonty tarasów od fachowców

dom seniora

Ogród w domu opieki

W tym roku nasza placówka zainwestowała w piękny ogród dla seniorów. Wszystko po to aby nasi podopieczni zamieszkujący dom seniora czuli się tutaj jak w domu. W ogrodzie mamy oczko wodne oraz fontannę. Jest również dużo ławek gdzie wśród zieleni można miło spędzić czas. Oprócz zieleni jest również bardzo dużo kolorowych kwiatów, dba o to wszystko nasz pan ogrodnik.

Ogród w domu opieki sprawiał wiele radości

dom senioraChcemy aby w porze wiosennej i letniej mieszkańcy mile spędzali czas na świeżym powietrzu. Cały niedrogi dom opieki powstał nie dawno ale swoim poziomem oraz swoją bogata ofertą przyciągnął duże grono seniorów. Żaden prywatny dom opieki z województwa nie proponuje tyle co ten. Przed wszystkim mamy bardzo wysokie standardy dopasowane do każdego seniora indywidualnie. Chcemy aby każdy mieszkaniec czuł się wyjątkowo. To co nas wyróżnia na tle innych to na pewno wysoko wykwalifikowana kadra a wśród nich najlepsi masażyści oraz rehabilitanci. Ten prywatny dom seniora pod tym względem we wszystkich rankingach jest na pierwszym miejscu. Podopieczni czują się tutaj bardzo komfortowo, ponieważ są w bardzo dobrych rękach. Codzienna gimnastyka gwarantuje im sprawność ruchową a masaże dają poczucie odprężenia i relaksu. Do swojej dyspozycji mają również basen oraz jakuzzi a całą dobę są pod opieką lekarzy, pielęgniarek i opiekunek. Nie można również nie wspomnieć o kuchni, ponieważ panie kucharki codziennie przygotowywują pełnowartościowe posiłki. Nasz dom seniora gwarantuje bardzo wysokie standardy i co ważne przez cały czas jeszcze je podnosimy.

Cieszymy się że mamy komplet seniorów. Pracujemy również nad rozbudową i powiększeniu tego miejsca. Jednak to są odległe dla nas plany. Przez cały czas pracuje dla nas grupa ekspertów, która podpowiada jak utrzymać obecne standardy oraz stopniowo jeszcze je zwiększać.