Plan mojej siostry na pranie tapicerek i nie tylko

Remonty tarasów od fachowców

pranie tapicerki

Plan mojej siostry na pranie tapicerek i nie tylko

Odkąd pamiętam, moja siostra zawsze lubiła nas zaskakiwać. Zawsze miała zwariowane pomysły, od których próbowaliśmy ją odciągnąć, oczywiście dla jej dobra. Jednak moja siostra zawsze była uparta i musiała postawić na swoim. Podobnie było, kiedy po maturze rodzice pytali ją, co chce dalej ze sobą zrobić.

Moja siostra chce wykonywać pranie tapicerek

pranie tapicerkiWcześniej przebąkiwała coś o studiach i o stolicy. Uważaliśmy, że Warszawa jest idealnym miejscem na rozwój dla młodego człowieka, więc cieszyliśmy się. Jednak ostatnio zaskoczyła nas, ponieważ stwierdziła nagle, że nie idzie na studia, bo szczerze marzy, żeby wykonywać pranie dywanów i pranie wykładzin! Mama nie chciała jej uwierzyć, myślała, że moja siostra sobie tylko żartuje, ale kiedy zaczęła rozwijać swój plan na życie dodatkowo o pranie tapicerki na terenie Warszawy, moja rodzicielka o mało nie zemdlała. To był chyba jeden z najgorszych pomysłów mojej siostry, zaraz obok puszczania sztucznych ogni w domu. W domu zapanowała napięta atmosfera, ponieważ nikt nie wierzył, że młoda dziewczyna, która dopiero skończyła liceum ogólnokształcące, jest w stanie założyć własną firmę i ją utrzymać. Jednak nikt nie docenił zdolności mojej siostry – okazało się, że doskonale wie o czym mówi, a co więcej – jest bardzo dobra w swoim przyszłym fachu. Wykonała dla nas tak profesjonalne czyszczenie dywanów, że wszyscy byli w szoku. Wtedy rodzice przeprosili moją siostrę za to, że w nią nie wierzyli oraz obiecali, że pomogą jej w miarę swoich możliwości w rozkręceniu interesu. Ja zaoferowałem się jako grafik, ponieważ uwielbiam tworzyć reklamy. Obiecałem stworzyć logo jej firmy oraz porozwieszać plakaty z informacją o otwarciu nowej pralni w Warszawie. Moja siostra bardzo się wzruszyła, ponieważ myślała, że nie uda jej się przekonać nas do swojego pomysłu.

Okazało się, że cała rodzina będzie ją wspierać w miarę możliwości, bo wszyscy chcą pomóc jej w najtrudniejszych momentach. Na pewno rodzice będą regularnie sprawdzać to, jak sobie radzi sama w Warszawie, jednak jesteśmy pozytywnie nastawieni do jej pomysłu.