Pomoc drogowa.

Remonty tarasów od fachowców

transport

Pomoc drogowa.

Nigdy nie myślałem że będę musiał skorzystać z usług pomocy drogowej. Jednak nie jest to nikomu zabronione i pewne jest że jeśli bardziej tego nie chcesz to bardziej otrzymasz tą złą rzecz. W sumie to dobre też.

Transport zniszczonych aut to główne zadanie pomocy drogowej

transportTak zwana Karma wraca. Jednak nie przypuszczałem ze tego dnia jadąc do mamy przeżyje taką nieprzyjemną przygodę. Nic nie jest jednak przypadkowe. A więc jechałem sobie do mamy jak zwykle tą sama trasą. Aż tu nagle mój samochód przestał pracować. To znaczy silnik zgasł i nie mogłem odpalić. Stanąłem więc na poboczu i czekam może ktoś będzie jechał. Niestety pusto. Jak zawsze. Kiedy potrzeba to jest pusto, a kiedy człowiek chce poszaleć na drodze to pełno samochodów. Na szczęście wiedziałem gdzie jestem i nie było problemu aby powiedzieć dokładnie gdzie jestem. Jednak laweta nie przyjeżdżała bardzo długo. Już nie wiedziałem co mam zrobić, dostawałem szału sam w tym lesie. Nagle ktoś się zatrzymał zaraz za moim autem. Okazało się ze wysiadła z niego całkiem zgrabna kobieta, która później została moją żona ale to inna historia. Chciała mi bardzo pomóc ale powiedziałem, że czekam aż przyjedzie autolaweta i nie musi czekać ze mną bo to nie ma sensu bo pewnie się śpieszy. Tak naprawdę w głębi duszy miałem nadzieję że jednak zostanie. Ku mojemu zdziwieniu stwierdziła że może poczekać. W końcu po olejnych trzech godzinach czekania przyjechał transport olsztyn  niskopodwoziowy, ale niestety zawiódł nas bardzo ponieważ kierowca był pijany.

Nie chciałem z nim jechać ponieważ się trochę bałem. Na końcu zostałem holowany przez moją późniejszą żonę do kumpla który jest mechanikiem.