Pomogłem ojcu przy wymianie drzwi wejściowych

Remonty tarasów od fachowców

Pomogłem ojcu przy wymianie drzwi wejściowych

Po rozwodzie rodziców ojciec zachował dom na wsi. Mama wyjechała za granicę i nie miałem z nią kontaktu. Mieszkałem z ojcem i dużo mu pomagałem, bo na wsi zawsze było jakieś zajęcie. Dom mieliśmy stary, ale było w nim komfortowo i ciepło a to było najważniejsze. 

Montaż nowych drzwi wejściowych w domu ojca

drzwi wejściowe śląskOjcu udało się złapać pracę dodatkową i całkiem niezłe pieniądze zarobił. Zdecydował się wydać je na nowe drzwi wejściowe śląsk, ponieważ to była pierwsza potrzeba jeżeli chodziło o dom. Tata kupił drzwi, które polecił mu znajomy. Dostał je w bardzo niskiej cenie co go cieszyło. Zrezygnował jednak z montażu, który był dodatkowo płatny. Ojciec poprosił mnie, ażebym zamontował nowe drzwi wejściowe i zabrałem się za to od razu. Kiedyś już wymieniałem drzwi wejściowe, bo pracowałem u kolegi dorywczo i mu pomagałem. Ojciec wiedząc, że miałem takie doświadczenie zrezygnował z montażu przez pracowników tamtej firmy. Za wymianę drzwi zabrałem się następnego dnia z samego rana. Pogoda dopisywała i mogłem bez problemu zdemontować stare drzwi. Ojciec od razu je porąbał na opał, bo nie dało się ich więcej wykorzystać. Z montażem nowych drzwi wejściowych sobie radziłem w miarę dobrze. Musiałem tylko pożyczyć od kolegi narzędzia, bo nie miałem tych, które były mi najbardziej potrzebne. Montaż nowych drzwi zajął mi cały dzień, ale zrobiłem to solidnie i porządnie. Nasz dom miał nowe drzwi wejściowe i w końcu wyglądał lepiej. Wystarczyło jeszcze pomalować elewacje i wszystko było jak należy.

Tata dzięki dodatkowej pracy mógł remontować dom i zabrał się za ten temat poważnie. Po wymianie drzwi zabrał się za elewację i zainwestował nawet w nowe okna pcv. Sąsiedzi byli pod wrażeniem, bo po tych zmianach dom wyglądał najładniej w całej wsi.