Poszukiwania krówek reklamowych

Jakiś czas temu założyłam salon sukien ślubnych. Moje klientki spędzają często w salonie kilka godzin. W tym czasie przymierzają i wybierają suknie. Długo zastanawiałam się nad tym, w jaki sposób mogłabym umilić im ten czas. W końcu wpadłam na pomysł, żeby zamówić specjalne krówki reklamowe z logo mojego salonu. Najpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie takie słodycze można zamówić.

Kupno kruchych krówek reklamowych

krówki reklamowe krucheCałe szczęście poszukiwania nie były zbyt długie, ponieważ bardzo szybko udało mi się znaleźć lokalną manufakturę słodyczy, która oferowała takie krówki w różnych wariantach smakowych. Zdecydowałam się skorzystać z ich usług, ponieważ mieli niezwykle pozytywne opinie poprzednich klientów, którzy podkreślali, że wykonane przez nich słodycze są w pełni naturalne, nie zawierają żadnych konserwantów i są naprawdę bardzo dobre. Bez problemu zamówiłam tam krówki reklamowe kruche. Mogłam skorzystać również z pomocy projektanta, który zaprojektował dla mnie estetyczne opakowania krówek z logo mojego salonu. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Już po kilkunastu dniach manufaktura zrealizowała moje zamówienie i dostarczyła mi zamówione słodycze. Wprost nie mogłam się powstrzymać i od razu rozpakowałam kilka cukierków i je spróbowałam. Muszę przyznać, że były naprawdę pyszne.

Cukierki wprost rozpływały się w ustach. Były idealnie kruche i delikatne, co było dla mnie najważniejsze. Wszystkim moim klientkom również bardzo smakowały. Dlatego nie wahałam się zamówić w manufakturze dodatkowej porcji, a te rozdawałam klientkom całymi garściami. Działało to też pozytywnie na reklamę mojego salonu, ponieważ klientki przekazywały cukierki swoim znajomym. W dodatku te krówki były bardzo tanie.