Potrzebowałam skutecznego trenera personalnego

Od dłuższego czasu zaczęłam biegać. Trenuję bieganie codziennie, ale mimo to, nie widzę jakiś efektów w postaci chudnięcia czy lepszej kondycji. Doszłam do wniosku, że pewnie samo „bieganie dla biegania” to nie wszystko i gdzieś robię błąd. W dodatku od kilku dni bolą mnie plecy i zaczęłam zastanawiać się, czy za bardzo się nie przemęczam podczas tych treningów.

Wybrałam skutecznego trenera personalnego

skuteczny trener personalny - bieganieNa te pytania mogła mi odpowiedzieć jeszcze tylko jedna osoba. Uznałam, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług trenera personalnego. Całe szczęście dość szybko udało mi się znaleźć osobę, która przedstawiała się, jako skuteczny trener personalny – Bieganie to jedna z dyscyplin sportowych, którą na co dzień się on zajmował. Zdecydowałam się umówić z nim na spotkanie. Od razu na tym spotkaniu zapytał mnie o stan zdrowia oraz dietę, a także aktywność fizyczną, jaką na co dzień uprawiam. Zaproponował mi on przygotowanie kompleksowego planu ćwiczeń oraz treningów biegowych, a także dietę, którą powinnam stosować, aby odpowiednio odżywić swoje ciało podczas intensywnych ćwiczeń. Podpowiedział mi także, w jakich butach powinnam biegać, aby nie narazić się na kontuzje czy odciski ze względu na nieprawidłowe obuwie. Zgodziłam się na taki plan i już wkrótce odbyłam kilka treningów biegania, w których wziął ze mną udział.

Dzięki temu dowiedziałam się, gdzie robię błąd i co powinnam poprawić w swojej technice biegania, tak aby treningi przyniosły efekty, jakich się spodziewałam. I rzeczywiście, po tym jak zastosowałam się do jego wszystkich rad od razu zaczęłam chudnąć, a moja kondycja poprawiła się dosłownie z dnia na dzień. Cieszę się, że skorzystałam z pomocy tego doświadczonego trenera personalnego, który świetnie znał się na bieganiu.