Potrzebowałem nowej bramy segmentowej w Gdyni

Remonty tarasów od fachowców

Potrzebowałem nowej bramy segmentowej w Gdyni

Jestem posiadaczem pięknego domku na obrzeżach miasta. Obok domku jakiś czas temu stawiałem garaż wraz z zwykła bramą skrzydłową zamykaną na kłódkę. Dopóki przyjeżdżałem tam raz czy dwa razy do roku to otwieranie takiej bramy do garażu nie sprawiało mi problemu. Ale właśnie przeszedłem na emeryturę i postanowiłem przeprowadzić się tam na stałe.

Poszukiwania bram segmentowych w Gdyni

Bramy segmentowe GdyniaZ racji swojego wieku codzienne szarpanie się z zamkiem w kłódce oraz samymi skrzydłami od garażu kilka razy dziennie aby wyjechać gdzieś na przejażdżkę czy też po zakupy było dla mnie bardzo męczące. Postanowiłem coś na to zaradzić. Od razu przyszło mi do głowy kupić automatyczną bramę garażową na pilota. Nie wiedziałem jednak jakie rozwiązanie będzie dla mnie najlepsze. Po przeczytaniu kilku artykułów w internecie oraz tematów na forum zdecydowałem się na bramę segmentową. Jedyne co mi pozostało to zmierzyć wymiary wejścia do garażu i wybrać odpowiednią bramę segmentową dla mojego budżetu. Usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – Bramy segmentowe Gdynia. Wyskoczyło mi wiele odnośników do sklepów oraz firm oferujących tego typu asortyment. Zacząłem szukać po wymiarach. Okazało się, że pasujących bram segmentowych do mojego otworu jest całkiem sporo. Długo nie mogłem się zdecydować, którą wybrać. W końcu zdecydowałem się na klasyczny wygląd bez żadnych udziwnień czy wzorów.

Według maila potwierdzającego zakup ekipa montażowa wraz z bramą segmentową zjawić się miała za dwa dni. Zgodnie z tym po dwóch dniach pojawiła się ekipa. Montaż nowej bramy segmentowej poszedł im bardzo szybko i sprawnie, widać było że mam do czynienia z zawodowcami. Nowa brama segmentowa porusza się bardzo gładko i płynnie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.