producent pończoch

Producent pończoch i jego praca

Nazywam się Kazimierz i prowadzę własną działalność. Pracuję jako dostawca dla małych produktów i współpracuje ze mną na stałe producent rajstop oraz dobrze znany dostawca pończoch.

Producent pończoch chciał ze mną współpracować

producent pończochJestem znany w tej branży i ostatnio podjął ze mną współpracę również producent skarpetek, który jest znany także jako dobry producent rajstop dziecięcych. Głównie dostarczam bieliznę do sklepów i galerii, ponieważ na stałe podjąłem współpracę w producentami z tej branży. Codziennie dzwoni do mnie producent rajstop i zleca mi dostawy do sklepów, które znajdują się na terenie całego kraju. Z kolei dostawca pończoch zleca mi dostawy na terenie naszego województwa. Jestem w stanie pogodzić wszystkie zlecenia, ponieważ często dostarczam towary od różnych producentów do jednego sklepu, co znacznie ułatwia sprawę. Jakiś czas temu odezwał się do mnie dostawca rajstop dziecięcych i zlecił mi dostawę do sklepu z Bydgoszczy. Od razu pojechałem do niego po rajstopy dziecięce i ruszyłem w trasę. Przy okazji zapytany został przeze mnie dostawca pończoch czy ma jakieś zamówienie do Bydgoszczy, ponieważ właśnie tam się kieruję. Producent atrakcyjnych pończoch dość się ucieszył i zlecił mi również dostawę swoich produktów. Do Bydgoszczy udałem się od razu następnego dnia z rana. Producent rajstop dziecięcych przekazał mi swoje towary a po drodze podjechałem do firmy, gdzie jest producent pończoch i od razu wziąłem jego towary. Trasa była bardzo przyjemna, ponieważ nie było korków i bardzo szybko obróciłem. Kiedy wróciłem do domu i zjadłem obiad, to zadzwonił do mnie jakiś nowy producent rajstop, który dostał do mnie numer telefonu od swojego znajomego.

Zapytał czy zgodziłbym się podjąć z nim współpracę na co bardzo chętnie się zgodziłem. Więcej zleceń to większe zarobki.