nadruk na szkle

Projekt nowoczesnej łazienki – nadruk na szkle

Projekty nowoczesnych łazienek można zobaczyć już w Internecie. Ludzie sami się chwalą na swoich blogach lub portalach społecznościowych jakie mają łazienki. Poza tym jest to doskonała reklama dla projektantów, którzy zajmują się przygotowywaniem projektów. Taki projekt jest wykonywany wspólnie z właścicielem łazienki. Projektant ma obowiązek zastosować się do sugestii właściciela, tak by jak najpełniej spełniał on jego oczekiwania.

Nowoczesna łazienka – szklane kabiny, nadruk na szkle, prysznic z masażem.

 

nadruk na szkleMoże to być bardzo tradycyjna forma wyposażenia która posiada podstawowe akcesoria łazienkowe, takie jak umywalka, pralka, wanna a także kilka szafek na kosmetyki. Łazienka jest wówczas w kafelkach jasnych, jednolitych tak aby wszystko ze sobą pasowało. Jednak są ludzie którzy wolą zupełnie inne rozwiązania, bardziej luksusowe. To kosztuje ale warte jest takiego zaangażowania. Nowoczesny projekt zawiera każdy szczegół, zarówno co do mebli jak i kolorów kafelek a nawet wzoru nadruku na szkle. Projektant rysuje wszystko najpierw na kartce, potem dokłada kolory w swoim programie architektonicznym i efekty są widoczne podczas symulacji. Nowoczesna łazienka jest w kilku barwach jednocześnie, taki efekt uzyskuje się poprzez zastosowanie koloru głównego i jego różnych odcieni. Nie brakuje drobnych elementów ozdobnych w kolorze srebrnym czy złotym, stanowiących dodatki podkreślające elegancje i nowoczesność zaprojektowanej łazienki. Nowoczesność to również kabina prysznicowa razem z masażem zamiast wanny co pozwala zyskać również nieco przestrzeni. Jeśli jest to projekt w domu, wówczas łazienka jest miejscem odpoczynku i znajduje się tam jeszcze wanna, umywalki, a także ukryte szafki. Natomiast pralkę umieszcza się w pomieszczeniu gospodarczym aby nie psuła efektu wizualnego. Obecnie modne są kabiny szklane, a także okrągłe lub kwadratowe umywalki na styl egipski. Wiele projektów można zobaczyć w katalogach ale też na stronach architektów.

W projekcie nie może zabraknąć dekoracji takiej jak świece, kwiaty, a także specjalne oświetlenie aby łazienka miała swój urok. Każdy projekt jest odmienny i rzadko się zdarza aby się powtarzał. To zbyt intymne miejsce aby ludzie stosowali te same wyposażenia a poza tym zawsze można drobnymi elementami coś zmienić. Projektant służy radami i pomocą również podczas kolejnego remontu.