Projektuję odzież roboczą

Remonty tarasów od fachowców

odzież robocza

Projektuję odzież roboczą

Jeśli ktoś interesuje się projektowaniem ubrań, czy akcesoriów najprawdopodobniej marzy o tym, by jego eleganckie kolekcje pojawiały się na najważniejszych wybiegach świata, w Paryżu, Mediolanie, Nowym Jorku, były noszone przez gwiazdy światowego kina i kosztowały tysiące złotych. Producent odzieży roboczej musi być porządny.

Który producent odzieży roboczej najlepszy?

odzież roboczaMożna specjalizować się w ręcznie szytych ubraniach, projektach odzieży dziecięcych, wyszywanych materiałach, czy ręcznie malowanych tkaninach. Kiedy myślałam, żeby zająć się projektowaniem odzieży też miałam takie wielkie plany. Niestety, moje prognozy się nie sprawdziły. Żeby założyć własną firmę projektową trzeba mieć jakiś budżet na zakup materiałów, nici, guzików, zamków, kupić dobry komputer z programem graficznym, bo projekty pokazywane na kartach papieru nie wyglądają tak profesjonalnie, jak te widziane w komputerze. Ja takich środków nie posiadałam. Próbowałam dostać kredyt, ale bezskutecznie, mój wniosek został odrzucony, bo to branża bardzo niepewna i nie warto w nią inwestować. Nie chciałam jednak całkowicie porzucać swojej myśli o projektowaniu. Szyłam ubrania dla siebie i dla rodziny, czasem też dla koleżanek jakieś sukienki. Pewnego dnia zobaczyłam, że producent odzieży roboczej szuka projektanta. W pierwszych chwili przewinęłam stronę z ofertami pracy dalej, bo to przecież nie praca dla mnie, jednak po chwili zmieniłam zdanie. W końcu była to i tak jedyna oferta związana z projektowaniem ubioru jaką zobaczyłam, więc postanowiłam się zgłosić. Okazało się, że poza odzieżą roboczą jest to także producent rękawic roboczych. Co prawda nigdy nie szyłam niczego co by przypominało choćby rękawiczki, ale lubię wyzwania, więc nie zraziłam się ta informacją. Dali mi na rozmowie kwalifikacyjnej pierwsze zadanie- projekt kurtki roboczej. Starałam się narysować taką, którą sama mogłabym ubrać. Wiem, że to ubranie do pracy, ale nie musi to oznaczać, że będzie brzydkie. Spodobało im się, a ja dostałam tę pracę. Nie jest to może spełnienie moich marzeń, ale przynajmniej robię coś podobnego do projektowania mody.

Ostatnio odezwał się do mnie także producent odzieży roboczej, który zaproponował mi umowę o dzieło na zaprojektowanie nowej linii butów do swojego sklepu. Przyjęłam ofertę i teraz mogę powiedzieć, że robię i odzież roboczą i obuwie.

Źródło:

http://eurobhp.com/ochrona-ciala,c33.html