Prośba pracowników biurowych dotycząca cateringu

Ostatnio prezes wpadł na pewien pomysł. Ogłosił, że z powodu dobrych osiągnięć firmy w ostatnim czasie jest on w stanie przeznaczyć część zysków na wybrany przez pracowników cel. Najpierw miały zostać zgłoszone pomysły, po czym po jego akceptacji, pracownicy mogli oddać na nie swoje głosy.

Głosowanie dotyczące cateringu do warszawskiego biura

najlepszy catering do biura WarszawaPomysłem mojego kolegi, który bardzo mi się spodobał było dostarczanie jedzenia do biura. Często pracownikom zdarzało się zamawiać jedzenie z dowozem, co wychodziło nas nieco zbyt drogo, byśmy mogli pozwolić sobie na to dzień w dzień. Jeśli jednak nasza firma podpisałaby umowę z firmą cateringową, na pewno moglibyśmy wynegocjować takie stawki, by każdego było stać na ciepły obiad praktycznie każdego dnia. Najważniejsze było to dla pracowników pracujących od dziewiątej do siedemnastej – w porze obiadowej byli oni bowiem w pracy. Prezes również był zwolennikiem tego rozwiązania więc włączył to do konkursu. Okazało się, że wszyscy myśleli podobnie. Choć pomysłów było kilka, catering położył wszystko inne na łopatki. Teraz pozostało jedynie sprawdzenie, jaki najlepszy catering do biura Warszawa może nam zaoferować. Z inicjatywą wyszedł pobliski zakład mieszczący się dwie przecznice dalej. Gdy tylko przedstawiliśmy się skąd dzwonimy, od razu zaczęli proponować nam specjalne zniżki i zachęcać, by spotkać się osobiście i spróbować ich dań. Prezes zaciekawiony pojechał i skosztował ich najlepszych specjałów. Gdy wrócił, miał już w teczce podpisaną umowę na kolejne sześć miesięcy.

Wszyscy pracownicy z ochotą jedli zamawiane przez firmę obiady. Prawda jest taka, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę – myślało o tym zarówno kierownictwo, prezesi jak i zwykli pracownicy. Cieszę się, że pracuję tam gdzie pracuję. Czuję, że moja firma naprawdę o mnie dba.