Serwis nart biegowych uchroni cie przed niebezpieczeństwem

Remonty tarasów od fachowców

serwis nart biegowych

Serwis nart biegowych uchroni cie przed niebezpieczeństwem

W Warszawie codziennie dochodzi do wielu wypadków samochodowych, bardzo często z ofiarami śmiertelnymi. Ostatnio śmiertelnie potrącona została młoda para, kiedy wychodzi z kościoła po mszy na której zostali oficjalnie małżeństwem w oczach Boga.

Dobry serwis nart biegowych jest obowiązkowy

serwis nart biegowychCiało było rozsypane po całym placu przed kościołem. Siła uderzenia była tak wielka, że Pannie Młodej spadł welon i złapała go jedna z kobiet stojących w tłumie, tylko w tym wypadku, czy ona następna wyjdzie za mąż czy następna zginie potrącona przez samochód. Sama uroczystość weselna przerodziła się w stypę. Zamówiony zespół muzyczny zamiast grać weselne utwory zagra kilkanaście utworów typowo pogrzebowych. Pomijając ten straszny wypadek na ślubie, który być może uratował Pana Młodego od strasznego życia w związku, ostatnio w podwarszawskim lesie zdarzył się kolejny wypadek, równie śmiertelny, ale skala tego wypadku nie śniła się co lepszym sadystom. Właśnie tam został potrącony biegacz, który testował swoje nowe narty biegowe, które dopiero co poddał smarowaniu nart w miejscu w centrum Warszawy jakim jest serwis nart biegowych. Został potrącony przez koparkę. Niestety uderzenie było tak niefortunne, że narciarz wyskoczył z nart, przekoziołkował, odbił się od drzewa i upadł z głośnym trzaskiem na ziemię i wtedy w jego bok wbiła się lecąca narta. Krwi było co niemiara. Las został zamknięty na 3 dni, kiedy to pracowali tam śledczy oraz lekarze i służby pogrzebowe. Na nieszczęście ten wypadek wydarzył się na oczach grupy dzieci z pobliskiej szkoły podstawowej, która przyjechała na wycieczkę na której mieli sobie pojeździć na nartach. Kolejnym pechowym wydarzeniem było, że druga narta uderzyła w głowę nauczycielkę i ona też potrzebowała pomocy specjalistów, ale ją się dało uratować.

W tej sytuacji najbardziej szkoda było dzieci, które zostały tylko obryzgane krwią i będą miały koszmarne sny przez dość długi okres od tego wydarzenia i zbyt szybko nie wrócą do właściwego stanu psychicznego.