Słaby marketing a stojaki na ulotki

Remonty tarasów od fachowców

stojaki na ulotki

Słaby marketing a stojaki na ulotki

Kierownicy marketów kierują się dziwnymi pobudkami dosłownie obstawiając sklep różnymi dziwnymi rzeczami. Ok, rozumiem że duży market musi mieć recepcję, ale żeby jakieś dziwne stanowiska, wózki dla dzieci, oczywiście za duże, wkurzające wszystkich dookoła bo nie ma jak tego ominąć jak stanie w alejce.

Stojaki na ulotki są mocne i stabilne

stojaki na ulotkiBrak słów. Właściciel może o sobie wtedy powiedzieć, że ma market przyjazny rodzinom z dziećmi, ale taki market staje się nieprzyjazny dla całej reszty. Owszem, byłem w marketach w których rozwiązano to w prawidłowy sposób – wózki w kształcie samochodów do których wsiadały dzieci nie różniły się szerokością od tych normalnych, i wówczas można było spokojnie je omijać. Gorzej, jak obok stały ekspozytory z jakimiś szklanymi produktami, które aż się prosiły o to, by o nie zahaczyć i je wszystkie strącić. Oczywiście wszystko na koszt strącającego, który po prostu próbował ominąć pozostawiony na środku alejki wózek z rozkrzyczanym dzieciakiem w środku. Wpaść na stojaki reklamowe to tam pół biedy. Jedynie trzeba by było pozbierać wszystkie ulotki i próbki, które były tam wystawione, i można iść dalej. To jeszcze nie jest takie złe, choć nie widzę powodu dla którego nie mogłyby zamiast tego stać tam zwyczajne stojaki na ulotki których nie sposób przewrócić. Raz widziałem taki wynalazek. Szedłem, potknąłem się, wpadłem na to, a to jak stało tak stoi dalej. Jakby było wmurowane. Jak się idzie alejką to wiadomo, że trzeba uważać na regały sklepowe. Nieważne co tam stoi, strącenie czegokolwiek może być kosztowne. Niektórzy ludzie uważają tylko jak idą obok win lub wódek, ale na dobrą sprawę jeśli strącimy mąkę albo cukier, i opakowanie się rozerwie, to też wypadałoby przysłowiowo wziąć to na klatę i zapłacić za wyrządzone sklepowi szkody. Niestety ludzie nie mają odwagi cywilnej.

Ogromna większość klientów po zrzuceniu mąki albo odłoży dziurawą z powrotem na półkę, albo w ogóle zostawi na podłodze, pójdzie i uda, że to już tak było. A wystarczyłoby, by produkty były bardziej schowane w półkę, by nie można było ich tak łatwo wytrącić.

Stojaki na ulotki znajdziemy na stronie http://www.wist-online.com/d6/Stojaki-na-ulotki-i-prospekty