Sprzedaż mieszkania w centrum Gliwic

Remonty tarasów od fachowców

Sprzedaż mieszkania w centrum Gliwic

Marcina poznałam kilka lat temu i tworzyliśmy całkiem udany związek. Mieszkaliśmy osobno z uwagi na wygodę, jednak przyszedł czas, żeby podjąć decyzje dotyczące naszego dalszego związku. Marcin zaproponował, żebym z nim zamieszkała a ja się zgodziłam bez problemu.

Szybko sprzedane mieszkanie 

sprzedam mieszkanie gliwiceMoje mieszkanie było mniejsze od tego, które posiadał Marcin i dlatego to u niego było lepiej. Początkowo chciałam wynajmować swoje dawne mieszkanie studentom, ale doszłam do wniosku, że lepiej je sprzedać i odłożyć pieniądze na dom. To był mój główny cel i ostatecznie zdecydowałam, że jednak sprzedam mieszkanie Gliwice przyciągały masę osób spoza miasta, dlatego miałam pewność, że ze sprzedażą mieszkania w centrum miasta nie będzie najmniejszego problemu. Wiedziałam jak zająć się sprzedażą mieszkania własnościowego, dlatego nie musiałam korzystać z niczyjej pomocy, co pozwalało na oszczędności. Nie musiałam płacić prowizji żadnemu pośrednikowi. Dwa dni po wystawieniu mieszkania na sprzedaż odezwała się do mnie osoba zainteresowana lokalem. Pojechałam do mieszkania z kluczami, żeby je zaprezentować potencjalnemu klientowi. Nie sądziłam, że od razu uda mi się sprzedać to mieszkanie, ale zaskoczyłam się, ponieważ klient był zdecydowany i tego samego dnia spisaliśmy umowę. Dowiedziałam się, że mieszkanie ten człowiek kupił dla swojego syna, który rozpoczął studia w Gliwicach. Cieszyłam się, ponieważ szybko zarobiłam pieniądze ze sprzedaży tego mieszkania a na to wcale nie liczyłam.

Wspólne mieszkanie jeszcze bardziej przybliżyło mnie do Marcina. Świetnie się dogadywaliśmy i snuliśmy plany na przyszłość. Podejrzewam, że Marcin planuje mi się oświadczyć w przyszłym miesiącu. Widziałam już rachunek za pierścionek. Już nie mogę się doczekać.