Stanik dla matek karmiących w garderobie po porodzie

Remonty tarasów od fachowców

stanik dla matek karmiących

Stanik dla matek karmiących w garderobie po porodzie

Każda kobieta, także młoda mama z pewnością chce wyglądać pięknie i atrakcyjnie, także po porodzie, kiedy to już typowa bielizna ciążowa idzie w odstawkę, ponieważ brzuszek jest o wiele mniejszy. W jaki sposób powinna wyglądać wygodną i funkcjonalna, a zarazem modna garderoba kobiety z małym dzieckiem?

Stanik dla karmiących ułatwia wiele rzeczy

stanik dla matek karmiącychOczywiście królują w niej takie akcesoria jak stanik dla matek karmiących czy pas poporodowy. Ten gorset zapinany na haftki sprawia, że w kilka sekund można zyskać o wiele szczuplejszą talię i zakamuflować brzuszek. Pomaga mu też wrócić do formy. Po kilu tygodniach można będzie także zakładać inne gorsety, które uformują talię i sprawią, że sylwetka będzie bardziej wyprostowana. To zaleca się pod ubranie, podobnie jak biustonosz dla karmiącej. Co zaś zakładać na bieliznę? Nawet jeżeli młoda mam tym,czasowo nie wychodzi z domu, wcale nie musi spędzać czasu w rozciągniętym dresie. Przecież zadbany strój i lekki makijaż sprawią, że w każdej sytuacji będzie ona miała lepszy humor i będzie z przyjemnością patrzeć na siebie w lustrze, a szczęśliwa matka to również szczęśliwe dziecko. Wobec tego na biustonosz do karmienia można założyć tunikę w odważnym kolorze, zaś na dół leginsy z podwyższonym stanem, co sprawi, że figura zyska na atrakcyjności. Do opieki nad dzieckiem być może niezbyt wygodne byłoby chodzenie z obcisłych jeansach, zaś nowoczesne spodnie dresowe ze zwężanymi nogawkami będą idealne. Do tego wystarczy biała czy szara bluzeczka i można nawet wyjść w takim stroju na spacer czy też do sklepu. Nie tylko na lato nadają się również sukienki. Te z grubszych materiałów sprawdzą się nawet w chłodniejsze dni do kryjących rajstop. Do tego warto postawić na delikatne wyrównanie kolorytu twarzy podkładem oraz zaznaczenie policzków różem.

By wydobyć piękno oka można na nie nałożyć cień w kolorze brązu oraz wytuszować rzęsy. Taki makijaż zrobiony w dosłownie trzy minuty, także każda młoda mama znajdzie na niego czas, ponieważ trwa to porównywalnie do mycia zębów.

Stanik dla matki karmiącej może okazać się bardzo przydatny, jednak więcej  na ten temat można przeczytać na stronie:

http://e-amazonka.pl/2-biustonosze-do-karmienia