Stylowe panele 3d

Stylowe panele ścienne 3d

Oglądałam ostatnio w gazetce panele dekoracyjne 3d i zapragnęłam mieć takie w domu. Jako, że mąż się nie zgodził na żadne zakupy teraz, więc postanowiłam zrobić coś podobnego sama. Wzięłam trochę betonu i farby. Na takich kostkach zrobiłam wzory jak mają panele ścienne 3d i poczekałam aż zastygną.

Stylowe panele 3d – gdzie znaleźć?

Stylowe panele 3dPóźniej je pomalowałam. No fakt, nie wyglądało to najlepiej. Nie mam specjalnych narzędzi do tworzenia. Do tego beton rozchlapał mi się na podłodze. Starałam się to wyczyścić, ale nie do końca mi się udało. Gdy mąż zobaczył, co nawywijałam trochę się zdenerwował, delikatnie mówiąc. Na szczęście chyba zobaczył jak mi na tym zależy. Następnego dnia pojechał ze mną do sklepu, żeby pooglądać stylowe panele 3d i razem podjąć decyzję. Byłam zdziwiona tak miłym gestem z jego strony. No ale chyba wolał, żeby coś kupić i mieć spokój, niż żebym zrujnowała mu połowę domu. W porządku, niech tak myśli. Ważne, że wybraliśmy już nasze panele i czekamy na dowóz. Później wszystko trzeba będzie pomierzyć, i wezwać kogoś, kto lepiej się na tym zna niż my. Nie chcemy w końcu rewolucji w domu. Na szczęście osoba która się tym zajmowała, była bardzo kompetentna. Wszystko zajęło jej ledwie ponad pół dnia. I nawet nie było śladu, że coś było robione, jak w przypadku mojej roboty.

Teraz będę mogła pozapraszać sąsiadów i pochwalić się naszym nowym nabytkiem. Na pewno zzielenieją z zazdrości. Moja sąsiadka jest osobą, która, gdy tylko sobie coś kupi zaraz musi każdemu o tym obwieścić. Więc niech teraz zobaczy jak to jest, to może przestanie.