Szyna do zakładania półki na regałach

Regały magazynowe czy też ekspozycyjne zazwyczaj posiadają szeroko rozstawione półki, na których można przechowywać czy eksponować dowolnego rodzaju zawartość. Najczęściej w zupełności wystarczają większości posiadaczy, aczkolwiek zdarza się iż potrzebna jest większa ilość półek, niż te które są fabrycznie zamontowane w regałach.

Szyny do montowania półek w regałach

wkładki do zamkówW niektórych regałach wystawienniczych czy magazynowych nie ma możliwości zamontowania nowych półek bez konieczności poważnych przeróbek, gdyż nie mają one konstrukcji umożliwiającej łatwe założenie półek w miejscu w którym nie przewidziano ich montażu. Szyny do montażu półek przydają się w takich sytuacjach ogromnie. Są to bardzo proste akcesoria, czasem będące zwykłymi płaskownikami, na których można położyć półki regałowe w pewny i bezpieczny sposób, a czasem bardziej skomplikowanymi elementami, pozwalającymi na poruszanie półek na zamontowanych kółkach. Jest to bardzo wygodny sposób na rozszerzenie pojemności dowolnego regału czy witryny ekspozycyjnej, zwłaszcza takiej w której składowane są duże ilości zawartości, na które nie zawsze jest wystarczająco dużo miejsca. Montaż zazwyczaj jest bardzo prosty, gdyż wymaga wyłącznie przewiercenia otworów i zamocowania szyn do konstrukcji za pomocą śrub montażowych. Nie jest to wcale trudne zadanie, więc większość posiadaczy takich regałów poradzi sobie z nim w zupełności.

Szyny tego rodzaju można dostać w każdym sklepie meblowym czy budowlanym. Mają one długości dopasowane do wielkości najbardziej typowych mebli magazynowych czy ekspozycyjnych, aczkolwiek są dostępne również warianty przeznaczone do montażu w meblach domowych czy w regałach kolekcjonerskich. Są to akcesoria zdecydowanie przydatne, więc wiele osób uzupełnia nimi meble.

Więcej informacji narzedzia.bielsko.pl