Teściowa jest zadowolona z ekspresu do kawy

Moja teściowa jakiś czas temu miała okrągłe urodziny. Kończyła sześćdziesiąt lat. Postanowiłam z mężem przygotować dla niej niezwykły prezent. Teściowa bardzo nam pomagała przy opiece nad dziećmi. My sporo pracowaliśmy a ona była już na emeryturze.

Kupiliśmy ekspres do kawy

ekspresy do kawyTeściowa uwielbiała pić kawę. Niestety nigdy nie było jej stać na zakup ekspresu. namówiłam męża żebyśmy jej kupili bardzo dobrej jakości ekspres do kawy, który jej długo będzie służył. Mąż oczywiście się zgodził. pojechaliśmy do sklepu żeby poradzić się fachowca, który ekspres będzie najbardziej odpowiedni. Nie sądziłam, że ekspresy do kawy są w tak różnych cenach. W sklepie na półkach było ich na prawdę sporo. Można było wybrać tańczy i mniej skomplikowany ekspres lub droższy, który posiadał więcej funkcji. Zdecydowaliśmy się na średnią klasę. Zależało nam żeby ekspres był łatwy w obsłudze. Teściowa ma już swoje lata i nie chciałam żeby się zniechęciła jak na początku nie umiała by go obsługiwać. Udało nam się wybrać odpowiedni ekspres. Teściowa była zupełnie zaskoczona przygotowanym przez nas prezentem. Nie spodziewała się, że wpadniemy na taki pomysł. Do ekspresu dokupiliśmy jeszcze piękne filiżanki, w których teściowa będzie mogła podawać swoim gościom pyszną kawę. Bardzo się cieszę, że prezent się jej spodobał. Sprzedawca zapewniał nas, że producent, na którego się zdecydowaliśmy jest bardzo dobry i ekspres będzie teściowej długo służył.

Byliśmy już na kilku obiadach u teściowej. Świetnie sobie radziła od samego początku z obsługą nowego sprzętu. Po kilku tygodniach jest w tym jeszcze lepsza. Serwuje nam pyszną kawę w pięknych filiżankach. Jestem bardzo zadowolona, że pieniążki które przeznaczyliśmy na prezent dostarczyły teściowej tyle radości.