Ubrania z tiulu na zajęcia taneczne

Remonty tarasów od fachowców

Ubrania z tiulu na zajęcia taneczne

Od zawsze chciałam mieć córeczkę. Poszczęściło mi się w życiu i każdego dnia tulę moją Afrodytę! Mam zaszczyt być jej mamą i obserwować każdego dnia jak się rozwija i poznaje świat z ogromnym zaangażowaniem. Staram się, żeby miała możliwość odkrycia pasji, dlatego zapisałam ją na zajęcia z baletu.

Spódniczka dla dziewczynki

spódniczki tiulowe dla dzieciTrzeba przyznać, że mała wyglądała na nich rozkosznie. Choć miała problemy ze stosowaniem się do poleceń nauczycielki, była bardzo dzielnie. Chętnie nawiązywała też kontakty z innymi dziewczynkami, odważnie je zagadywała i przedstawiała się z imienia. Wszystkie uczestniczki miały na sobie spódniczki tiulowe dla dzieci, w różnorodnych kolorach. Pięknie prezentują się w tańcu. Maluchy są również bardzo nimi zainteresowane, ponieważ ich faktura jest wygodna do tarmoszenia w małych rączkach. Niektóre z dziewczynek wpadały na ciekawe pomysły założenia ich sobie nawet na głowę. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Po Kilku miesiącach prób jest także planowany występ dla rodziców, więc kolorowe ubrania będą tam pasować jak ulał. Są zwiewne, pasują do różnorodnych ubrań, można je także prać w pralce. Przydają się także w czasie rodzinnych sesji zdjęciowych. My zrobiliśmy taką przed Świętami i mała nie chciała ubrać nic innego niż swoje ulubione zestawy z tańców. Wyglądało to naprawdę ciekawie, a pamiątkę z tej decyzji mamy do dziś w formie zdjęć (podobnie jak pół rodziny, której wysłałam je w formie kartki). 

Cieszę się, że moje dziecko złapało bakcyla na taniec i ubrania kojarzone z tym sportem. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mi dane oglądać jej występy na wielkim ekranie, coś czuję, że zostanie znaną tancerką. Nawet jeśli ten plan nie wypali to najważniejsze, żeby była szczęśliwym człowiekiem z zainteresowaniami, a nie kimś snującym się z wiecznie nieszczęśliwą miną.