Ubranie biznesowej koszuli na rozmowę rekrutacyjną

Remonty tarasów od fachowców

Ubranie biznesowej koszuli na rozmowę rekrutacyjną

Zaraz po ukończeniu studiów zacząłem rozglądać się za pracą. Chciałem zostać doradcą klienta biznesowego i miałem do tego odpowiednie predyspozycje. Doświadczenia nie posiadałem, jednak wiedziałem, że poradzę sobie na takim stanowisko, bo zawsze chciałem to robić.

Kupienie biznesowej koszuli w butiku

polecane biznesowe koszule męskieWysłałem kilka podań w sprawie pracy i od razu postanowiłem kupić sobie jakieś odpowiednie ubranie, by odpowiednio zaprezentować się na rozmowie o pracę z potencjalnym pracodawcą. Czytałem nieco na temat tego jak odpowiednio się ubrać i wystarczyła koszula, co mnie cieszyło, bo nie miałem garnituru. Nie wiedziałem gdzie iść po koszulę, bo do tej pory nosiłem tylko koszulki a ten styl nie był zbyt bliski. Z pomocą przybyła mi matka, która powiedziała, że polecane biznesowe koszule męskie mogę dostać w butiku, który znajduje się w pobliskiej galerii handlowej. Poszedłem tam od razu, bo w każdej chwili mogłem dostać zaproszenie na rozmowę. Początkowo chciałem kupić białą koszulę, jednak sprzedawca namówił mnie na taką z delikatnym nadrukiem. Uznał, że taka koszula jest modna i mogę bez obaw pokazać się w niej na rozmowie kwalifikacyjnej. Kiedy przymierzyłem tę koszulę, to wyglądałem w niej jak biznesmen. Dobrze leżała i była wygodna. Kupiłem tę koszulę i w domu ubrałem ją do granatowych spodni. Prezentowałem się profesjonalnie. Następnego dnia dostałem zaproszenie na rozmowę i cieszyłem się, że z kupnem koszuli nie zwlekałem. Byłem gotów dostać tę pracę.

Mój rozmówca miał taką samą koszulę jak ja, ale w innym kolorze. To uświadomiło mi, że sprzedawca jednak dobrze mi doradził. Sprawdziłem się i zostałem zaproszony na kolejny etap. Jestem pewny, że dostanę tę pracę mimo braku doświadczenia, bo potrafiłem się dobrze zaprezentować.