Wakacje w Mikołajkach z dziećmi

Remonty tarasów od fachowców

Wakacje w Mikołajkach z dziećmi

 

Bardzo lubię jeździć nad jezioro. Przeważnie jeżdżę z mężem i dziećmi nad jezioro na kilka godzin, ale w tym roku postanowiłam pojechać na wakacje na Mazury na całe dwa tygodnie. Na miejsce pobytu wybrałam Mikołajki, bo słyszałam wiele dobrego o tej miejscowości. I muszę przyznać, że bawiłam się tam naprawdę świetnie. Jest tam po prostu przepięknie i można ciekawie spędzić czas.

Hotel w Mikołajkach wywarł na nas wrażenie

mikołajki noclegi z dziećmiNa wakacje wybieraliśmy się oczywiście z dziećmi, a więc szukaliśmy hotelu, który będzie dostosowany do ich potrzeb. Mając doświadczenie z innych wyjazdów, również tych zagranicznych, myśleliśmy, że znalezienie odpowiedniego dla nas zakwaterowania będzie trudne. Na szczęście jeżeli chodzi o Mikołajki noclegi z dziećmi są łatwe do znalezienia jeżeli zacznie się szukać hotelu odpowiednio szybko. Nam udało się znaleźć nieduży hotel, który mimo tego był bardzo dobrze dostosowany do przyjmowania dzieci. Na dworze znajdowały się dwa place zabaw oraz boisko do koszykówki, które bardzo spodobało się naszym dzieciom. Menu w restauracji hotelowej również było dostosowane do dziecięcych smaków, chociaż akurat w naszym przypadku to nie było konieczne, bo moja córka i syn jadły te same potrawy co my. W weekend obywały się zajęcia artystyczne i ruchowe dla dzieci, co moim zdaniem jest świetnym pomysłem. Widać było, że dzieci mają wielką frajdę, że mogą w jakiś ciekawy sposób spędzić czas, również w towarzystwie innych osób w wieku.

Strasznie podobał nam się pobyt w Mikołajkach. Hotel był naprawdę super, pod każdym względem. Pokój, który wynajęliśmy prezentował się naprawdę dobrze. Najważniejsze było dla nas to, że wszystko było czyste, a łóżka wygodne. Większość czasu i tak spędzaliśmy na zwiedzaniu albo spędzając jakoś aktywnie czas, chociażby w hotelowym basenie.