Wózek dla dziecka

Remonty tarasów od fachowców

Wózek dla dziecka

Dzieci uwielbiają być kołysane, bo to je wycisza i uspokaja. Często rodzice wózki wykorzystują jako kołyski, w których dzieci błyskawicznie przestają płakać. Jeżdżąc po nierównym terenie, amortyzatory w taki sposób minimalizują dyskomfort jazdy, że dziecko odczuwa jedynie łagodne kołysanie.

Dziecięce wózki Bebetto w przystępnej cenie

wózek dziecięcy bebetto vulcanoWybierając wózek dla naszego dziecka, warto się kierować bezpieczeństwem i wygodą dla maluszka. Dziecko będzie w nim spędzało sporo czasu więc dobrze jest zwrócić uwagę na materiały z jakich jest on wykonany i czy są dostosowane do tak małego dziecka. Wózek dziecięcy Bebetto Vulcano to nowoczesny model posiadający wiele udogodnień dla dziecka i rodzica. Głęboki wózek Bebetto posiada system wentylacji w spodzie gondoli, dzięki czemu zapewnia odpowiednią wentylację podczas upalnych dni. Regulowane podłoże zapewnia ustalenie optymalnej wysokości dla głowy maluszka. Wózek jest na tyle duży, że spokojnie może w nim jeździć dziecko do momentu, aż nie zacznie samodzielnie siadać. Spacerówka z serii Vulcano to wersja dla dziecka, które skończyło już roczek i potrafi siedzieć, oraz chodzić. Siedzisko wózka jest wyłożone miękką pianką, która się dostosowuje do kształtu dziecka, a pasy bezpieczeństwa, którymi jest przypinany maluch, mają specjalne ochraniacze, aby nie uwierały delikatnych rączek dziecka. Pod nóżkami znajduje się specjalna kładka, na której dziecko może trzymać nogi podczas jazdy. Duża budka, zapewnia zasłonięcie dziecka przed promieniami słonecznymi i przed deszczem.

Wózki Bebetto możemy kupić w cenie od tysiąc trzysta do nawet dwóch tysięcy złotych. Zależy ona od modelu i wyposażenia. Najdroższe są wózki z najnowszej kolekcji, ale jeżeli chcemy trochę zaoszczędzić, to najlepiej kupić model z zeszłego sezonu, który najczęściej jest po obniżonej cenie.