Wybór fotografa

Remonty tarasów od fachowców

fotografia ślubna

Wybór fotografa

Ślub i wesele to wydarzenie, które każdy chciał by uwiecznić. Popularnym sposobem jest tworzenie filmów i zdjęć obrazujących przebieg całej uroczystości. Fotograf ślubny to spory wydatek w napiętym weselnym budżecie. Wykonanie zdjęć można zlecić profesjonaliście lub poprosić członka rodziny o robienie zdjęć.

Fotografia ślubna – zapamiętaj ten dzień na zawsze

fotografia ślubnaNależy jednak pamiętać, że zdjęcia takie mogą nie być zbyt urokliwe. Jeśli zależy nam na pięknych, magicznych i dobrze wykonanych zdjęciach należy wynająć profesjonalistę. Fotografia ślubna Bydgoszcz nie jest zawodem łatwym. Kościoły i urzędy są słabo oświetlone i aby zdjęcia dobrze wyglądały wymagają sporo pracy. Pewien fotograf z Bydgoszczy wspomina ślub w starym gotyckim kościele. Światło wpadało do pomieszczenia tylko przez małe kolor witraże. Ołtarz oświetlony był niewielkimi kinkietami. Fotograf ten musiał wykazać się sporą inwencją aby zdjęcia wyszły ładnie. W tym celu rozdał gościom lampiony, które stworzyły łunę światła dla nowożeńców. Bydgoski kościół po tych zabiegach wyglądał wręcz bajkowo. Zdjęcia zachwyciły zarówno gości jak i parę młodą. Takiego efektu z pewnością nie uzyskałby laik. Dobry fotograf wybrnie z każdej nawet nie oczekiwanej sytuacji. Pozwoli stworzyć niezapomniane wspomnienia i dopasuje się do gustu pary młodej. Przed wyborem fotografa warto zwrócić uwagę na jego portfolio. Każdy fotograf ma swój własny styl i raczej nie da się go zmienić.

Należy dopasować styl pary młodej do artysty. Tylko wtedy można mieć gwarancję zadowolenia. Dopieranie fotografa z polecenia bez zapoznania się z jego portfolio może się okazać sporym błędem. Pamiętajmy, że zdjęcia takie mają być pamiątką na lata, nie ulegajmy modzie. Podążajmy za własnym gustem.