Wypożyczyliśmy bus na koncert

Remonty tarasów od fachowców

Wypożyczyliśmy bus na koncert

Zaczęłam nałogowo słuchać muzyki od 13 roku życia. Od tego czasu byłam na wielu koncertach, które stanowią teraz dla mnie niezapomniane przeżycia. Jednak koncert mojego życia miał dopiero nadejść. Okazało się, że uwielbiany przeze mnie zespół z Ameryki będzie miał występ w naszym kraju! Wprawdzie 500 km od mojego domu, ale…

Rozglądaliśmy się za wypożyczalniami busów

wypożyczalnia busów działająca w WarszawieMoi znajomi również byli wniebowzięci. Do koncertu pozostało pół roku, ale zgodnie stwierdziliśmy, że będzie to nasza wyprawa życia. Cała nasza grupka uznała, że najlepiej będzie, jeśli wynajmiemy bus, którym będziemy mogli razem udać się do miasta, gdzie odbywa się występ. Potrzebna nam była dobra wypożyczalnia busów działająca w Warszawie. Okazało się, że jeden z kolegów słyszał o czymś takim. Podobno wypożyczalnie oferują busy właśnie na takie okazje jak nasza – na koncerty, ale też na wyjazdy kibiców na mecz ulubionej drużyny. Busy sprawdzają się również w sytuacji, gdy trzeba dowieźć gości na wesele znajdujące się w drugiej części kraju. Opowiedziałam mamie o naszym pomyśle i stwierdziła, że z powodzeniem możemy zdecydować się na takie rozwiązanie. Wspomniała właśnie, że gdy jej koleżanka z pracy wybierała się na wesele, również skorzystała z tej opcji. Takie busy na wynajem są naprawdę dobrze wyposażone – można liczyć na przyciemniane szyby, co jest zdecydowaną zaletą zwłaszcza latem, kiedy intensywne promienie słoneczne mogą wpadać przez okno. Ponadto standardem jest klimatyzacja, dzięki której nie musimy martwić się tym, że podróż będzie przebiegała w niekomfortowych warunkach. Duże przestrzenie między siedzeniami sprawiają, że możliwe jest skorzystanie z dwóch różnych opcji ustawienia fotela – możemy siedzieć lub obniżyć oparcie, aby znaleźć się w pozycji półleżącej.

Dowiedziawszy się tylu nowych informacji na temat wypożyczalni busów, jesteśmy już w stu procentach pewni, że to właśnie z tego rozwiązania skorzystamy, aby na czas dotrzeć na koncert odbywający się w drugiej części kraju. Kilka godzin jazdy na pewno przebiegnie komfortowo.