Akcesoria do shishy

Wyprawa do sklepu z shishami

Ostatnio pierwszy raz odwiedziłam sklep z shishami. Zabrałam ze sobą partnera, żeby razem wybrać produkt do naszego wnętrza. Wcześniej bywałam tylko w barach z sziszą. Bardzo podobał mi się ich specyficzny klimat i postanowiłam przenieść go trochę do domu.

Jak wyglądał mój zakup shishy?

Akcesoria do shishyPaląc fajkę wodną, można się naprawdę dobrze zrelaksować. Poza tym palenie bardzo zbliża. Często podczas wdychania dymu poruszamy różne dyskusyjne tematy i mimo różnicy zdań nigdy się nie kłócimy, a chyba każdy z towarzystwa wynosi coś wartościowego z tych merytorycznych rozmów. Fajka wodna szisza to ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Przyjemnie umówić się ze znajomymi i niespiesznie palić tytoń. Sklep z shisha to miejsce, gdzie można zakupić zarówno samo urządzenie do palenia, jak i wszystkie potrzebne akcesoria do shishy. Nie sądziłam nawet, że jest ich aż taka ilość. Od tytoniu poprzez wymienne węże i cybuchy po szczotki do czyszczenia. Nie wiedziałam też, że tytoń do sziszy występuje w tylu różnych rodzajach. Ponoć przy paleniu sziszy wdychamy znacznie więcej substancji smolistych, ponieważ wydobywają się one w nieco inny sposób niż podczas palenia zwykłych papierosów. Myślę jednak, że jeżeli zapali się fajkę wodną raz na jakiś czas, to organizm nie będzie miał specjalnych pretensji. Ciekawym rozwiązaniem jest też melasa do shishy, która może występować w różnych owocowych smakach. Ponadto jest ona beztytoniowa, więc być może zdrowsza. Tego jednak dotychczas nie udowodniowo. Przyjemnie jednak zapalić sobie coś o fantazyjnym smaku.

Właściciel sklepu, który odwiedziliśmy był bardzo uprzejmy i doradził nam, którą sziszę najlepiej wybrać do popalania jedynie od czasu do czasu na spotkaniach ze znajomymi. Pomógł nam też wybrać smak melasy na pierwsze, inauguracyjne party. Coś czuję, że teraz koleżeństwo będzie do nas nieco częściej wpadać z wizytą. Nie mam zresztą nic przeciwko, bo zawsze przy tym świetnie się odstresowuję.