Zajęłam się kompletowaniem koszy upominkowych

Remonty tarasów od fachowców

Zajęłam się kompletowaniem koszy upominkowych

 

Pracowałam dla tej firmy od pięciu lat i sporo się przez ten czas nauczyłam. Zawsze dbano o wszystkich kontrahentów i dzięki temu firma tak dobrze prosperowała. Ja sama podpisałam masę cennych kontraktów, które były kluczowe dla rozwoju firmy. 

Kontrahenci obdarowani koszami upominkowymi

kosze upominkowe dla kontrahentówW tym roku postanowiłam porozmawiać z prezesem na temat spotkania, które miało odbyć się dla potencjalnych kontrahentów. Wpadłam na pomysł, żeby ich dodatkowo zachęcić do współpracy. Prezes zdecydowanie był przychylny mojej koncepcji i zalecił mi jej wdrożenie. Przewidziałam kosze upominkowe dla kontrahentów, którzy mieli pojawić się na spotkaniu. Taki podarunek zawsze spotykał się z pozytywną oceną a na podstawie przeprowadzonej analizy miałam świadomość, że to będzie miało pozytywny wpływ na relacje. Od razu zabrałam się za kompletowanie koszy upominkowych, ponieważ spotkanie miało się odbyć za dwa dni i zostało mi niewiele czasu. W koszach umieściłam dobrej jakości alkohol, kawę oraz słodycze. Nie zabrakło także naszych firmowych gadżetów. W spotkaniu uczestniczyłam razem z prezesem i przedstawiłam kontrahentom zalety współpracy z naszą firmą. Na koniec sekretarka rozdała każdemu kosz upominkowy i reakcja kontrahentów była zgodna z moimi założeniami. Każdy był zachwycony i od razu zaczął przeglądać zawartość kosza upominkowego. Tego dnia było spotkanie z dziesięcioma kontrahentami, z czego polowa z nich zdecydowała się na współpracę. Kosze upominkowe na pewno się do tego przyczyniły.

Późnej już regularnie dawałam prezenty kontrahentom, którzy mieli z nami współpracować. Zdecydowałam również obdarowywać stałych klientów, którzy byli bardzo dla mnie cenni. To dzięki nim odniosłam sukces zawodowy i takie kosze upominkowe im się należały.